Студентський штаб «Абітурієнт»

Для отримання оперативної інформації про умови вступу до НФаУ просимо заповнити наступну форму

Вступна кампанія – одне з найважливіших заходів для університету. Вона не обмежується термінами прийому документів – планомірна робота по залученню абітурієнтів ведеться протягом усього року. У НФаУ успішно реалізується ініційований ректором, волонтерський проект, що полягає у залученні до роботи приймальної комісії нинішніх студентів університету.

Перше знайомство з НФаУ для більшості першокурсників починається з приймальної комісії, у складі якої працює штаб «Абітурієнт», до якого входять студенти із різних курсів.

Найактивніший період роботи — влітку, але й упродовж навчального року студенти разом із викладачами беруть участь у днях відкритих дверей, різноманітних ярмарках вакансій та профорієнтаційних заходах. Праця у штабі «Абітурієнт» дає шанс студентам пройнятися робочою атмосферою університету, отримати досвід спілкування, а саме навчитися розмовляти і відчувати співрозмовника, шукати миттєві (і правильні!) відповіді на питання, приділяти увагу, переключатися з однієї теми на іншу, нівелювати негативні моменти. Виховує у студентів відповідальність, спостережливість, точність та вміння зосереджуватись.

Сьогодні штаб «Абітурієнт» очолює студентка фармацевтичного факультету Владислава Дрінь та її заступник – Євгеній Левченко, студент фармацевтичного факультету.

Основна мета та напрямки роботи Штабу «Абітурієнт»: допомогти, розказати, прийти на допомогу абітурієнтам та їх батькам, підтримати у важку, напружену хвилину оформлення і подачі документів. Наші студенти – волонтери сповнені щирою радістю від того, що допомагають вступникам. Адже вони так добре пам’ятають себе під час вступної кампанії і бажають абітурієнтам стати гідними студентами нашої Almamater.

Ось і перша порада: сподобалась робота приймальної комісії, бажаєш проводити свій вільний час цікаво та з користю?

Приєднуйся!

 

image_pdfimage_print