Технології парфумерно-косметичних засобів (Освітня програма)

Якщо ви бажаєте у майбутньому мати престижну роботу та високий рівень власних доходів, завжди бути красивою та здоровою людиною і зробити прекрасним світ навколо себе, жити щасливим та насиченим цікавими подіями життям, оберіть цю спеціальність.

«Краса врятує світ» – аксіома, відома усім, і цю красу подаруєте світу саме ви, майбутній провізор-косметолог!

Косметологія – одна з найприбутковіших галузей сучасного виробництва. Але для її стрімкого розвитку конче необхідні освічені, висококваліфіковані фахівці. Саме брак добре підготовлених кадрів для всіх сфер діяльності вітчизняної парфумерно-косметичної галузі є актуальною проблемою, що потребує негайного вирішення. Вперше в Україні підготовку фахівців за спеціальністю «Технології парфумерно-косметичних засобів» започаткував Національний фармацевтичний університет.

Підготовка студентів здійснюється за сучасними навчальними планами з використанням новітніх методик, урахуванням зарубіжного досвіду і потреб сучасності. Базова підготовка провізора-косметолога разом з типовими для провізорів дисциплінами включає цілий ряд нових професійно орієнтованих дисциплін, таких як основи практичної косметології, аптечна технологія лікарських та косметичних засобів, дерматологія, клінічна косметологія, аромологія, технологія парфумерно-косметичних препаратів промислового виробництва, основи фітокосметики, основи косметичної хірургії, косметична хімія, стандартизація та контроль якості парфумерно-косметичних засобів та ін.

Особлива увага приділяється практичній підготовці студентів: провідними базами практики є вітчизняні та зарубіжні парфумерно-косметичні підприємства, аптечні заклади, косметологічні клініки, кращі косметичні салони України та ближнього зарубіжжя. У процесі практичної підготовки майбутні фахівці мають змогу під керівництвом досвідчених професіоналів розробляти склад і технологію нових косметичних засобів різної форми випуску, надавати консультативну допомогу при раціональному виборі засобів лікувальної косметики, розробляти схеми догляду за шкірою та її придатками з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, проводити різноманітні косметичні процедури, в тому числі з використанням апаратних методів лікування косметичних вад шкіри та її придатків тощо.

Після закінчення Національного фармацевтичного університету за фахом «Технології парфумерно-косметичних засобів» випускники мають змогу:

працювати в косметичних салонах та косметологічних клініках;

зайняти гідне місце на підприємствах з виробництва парфумерно-косметичної продукції, створювати рецептури, нормативно-технічну документацію на парфумерно-косметичні препарати;

проводити консультативну роботу з питань раціонального добору та застосування лікарських і косметичних препаратів на посаді провізора-косметолога;

надавати консультативну допомогу органам митного контролю у проведенні експертиз із якості та безпеки парфумерно-косметичних виробів;

проводити експертизи в державних структурах, які займаються контролем ввезення і виробництва парфумерно-косметичних засобів – у службах санітарно-епідеміологічного контролю, в органах стандартизації і сертифікації, лабораторіях з контролю якості парфумерно-косметичних засобів.

Не пропустіть свій щасливий шанс стати не просто потрібним, а незамінним спеціалістом для сучасного суспільства!

Зробіть краще себе та світ навколо! Забезпечте собі і своїм близьким гідне життя!

МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ