ТОП-200 УКРАЇНА

2018 р.

Рейтинг складено за показниками попереднього (2017) року. Проранжовано 200 університетів.

Цього року — дванадцятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

Національний фармацевтичний університет посів 20 місце з показниками:

• Оцінка якості науково-педагогічного потенціалу 15,87
  • Оцінка якості навчання 10,53
  • Оцінка міжнародного визнання 7,62
  • Оцінка інтегрального показника діяльності ВНЗ 34,02

Серед харківських ВНЗ НФаУ посів 5 місце.

Серед медичних ВНЗ НФаУ посів 2 місце.

2017 р.

Рейтинг складено за показниками попереднього (2016) року. Проранжовано 200 університетів.

Цього року — одинадцятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

Національний фармацевтичний університет посів 21 місце з показниками:

• Оцінка якості науково-педагогічного потенціалу 15,862625
  • Оцінка якості навчання 11,159398
  • Оцінка міжнародного визнання 8,075143
  • Оцінка інтегрального показника діяльності ВНЗ 35,097167

Серед харківських ВНЗ НФаУ посів 5 місце.

Серед медичних ВНЗ НФаУ посів 2 місце.

2016 р.

Рейтинг складено за показниками попереднього (2015) року. Проранжовано 200 університетів.

Цього року — десятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

У використовуваній методиці діяльність вишів оцінюється з допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Національний фармацевтичний університет посів 22 місце з показниками:

• Оцінка якості науково-педагогічного потенціалу 15,16508909
  • Оцінка якості навчання 11,047036
  • Оцінка міжнародного визнання 8,881338
  • Оцінка інтегрального показника діяльності ВНЗ 35,0934636

Серед харківських ВНЗ НФаУ посів 5 місце.

Серед медичних ВНЗ НФаУ посів 2 місце.

2015 р.

Рейтинг складено за показниками попереднього (2014) року. Проранжовано 200 університетів.

Цього року — дев’ятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

Національний фармацевтичний університет посів 32 місце з показниками:

• Оцінка якості науково-педагогічного потенціалу 12,68927625
  • Оцінка якості навчання 9,656025644
  • Оцінка міжнародного визнання 9,006712953
  • Оцінка інтегрального показника діяльності ВНЗ 31,35201484

Серед харківських ВНЗ НФаУ посів 6 місце.

Серед медичних ВНЗ НФаУ посів 4 місце.