ТОП-200 УКРАЇНА

2016 РІК

Рейтинг складено за показниками попереднього (2015) року. Проранжовано 200 університетів.

Цього року — десятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

У використовуваній методиці діяльність вишів оцінюється з допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Національний фармацевтичний університет посів 22 місце з показниками:

Оцінка якості науково-педагогічного потенціалу 15,16508909

Оцінка якості навчання 11,047036

Оцінка міжнародного визнання 8,881338

Оцінка інтегрального показника діяльності ВНЗ 35,0934636

Серед харківських ВНЗ НФаУ посів 5 місце.

Серед медичних ВНЗ НФаУ посів 2 місце.

З повним рейтингом можна ознайомитися за посиланням