У пятницю, 30 серпня 2013 р. посвячення в студенти першокурсників Національного фармацевтичного університету та Коледжу НФаУ

Згідно доброї традиції , яка встановилася в нашому університеті , 30 серпня відбулося свято посвячення першокурсників – 2013 у студенти. Національний фармацевтичний університет відвідали почесні гості : заступник Міністра охорони здоров’я України Р.М. Богачов , який прибув на урочистості до нашого університету за особливим дорученням глави МОЗ Р.В. Богатирьової , заступник голови Харківської облдержадміністрації І.М. Шурма , народний депутат України , академік НАМН України О.М. Біловол , голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України А.В. Благовіщенська .

30.08.2013 посвящение НФаУ_1Для новоспечених студентів цей день – одне з найрадісніших і хвилюючих , адже вони вперше переступили поріг університету в новій якості. У цьому році в Національний фармацевтичний університет надійшло більше двох тисяч першокурсників – талановита молодь, якій належить майбутнє країни. Примітно , що в 2013 -му – найвищий конкурс за всю історію вузу.

День першокурсника урочисто відкрився Гімном України і винесенням прапорів НФаУ та Коледжу НФаУ. Оплесками зустріли студенти Вчена рада НФаУ у повному складі. Вже завтра професора увійдуть до аудиторії , почнуть читати лекції , шукатимуть цікаві , палаючі очі – особливий дух творчості завжди притаманний манері викладання в Національному фармацевтичному університеті.

– Ви вступили до одного з кращих університетів нашої країни , – сказав у вітальному слові ректор НФаУ , професор В.П. Черних. – Поставлена « планка » – отримати диплом НФаУ – справді дуже висока, і її можна подолати тільки володіючи працьовитістю , цілеспрямованістю , відповідальним ставленням до свого майбутнього . Упевнений , що після декількох років , будь-які знайомства ви будете гордо починати фразою: « Я закінчив Національний фармацевтичний університет».

30.08.2013 посвящение НФаУ_2Досягти успіхів у навчанні побажав першокурсникам заступник Міністра охорони здоров’я України – керівник апарату МОЗ Р.М. Богачов. Роман Михайлович зачитав майбутнім висококваліфікованим фахівцям галузі вітання Міністра здравооохраненія Р.В. Богатирьової та зазначив:

– Тепер НФаУ – ваш . Університет дає вам можливість отримати блискучі знання , а ваше завдання використати цю можливість максимально продуктивно.

30.08.2013 посвящение НФаУ_10До побажань Р.М. Богачова приєднався заступник голови Харківської облдержадміністрації І.М. Шурма.

– Дуже важливо , щоб ви почали працювати самостійно , щоб отримали перші результати і відчули радість першого успіху або відкриття. Крім здобуття професійних знань , за час навчання ви повинні навчитися відповідальності за свої вчинки , вмінню працювати в одній команді.
Народний депутат України , академік НАМН України О.М. Біловол у вітальній промові зробив акцент на тому , що НФаУ формує стандарти освіти , готує еліту суспільства і в кінцевому підсумку визначає міць галузі.

– Вчитися в цьому університеті завжди було престижно. Примножуйте славу Національного фармацевтичного університету , – підкреслив Олександр Миколайович.

Щастя, перемог і успіхів у навчанні побажала першокурсникам голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України А.В. Благовіщенська .

30.08.2013 посвящение НФаУ_8Вітання і найкращі побажання прозвучали на адресу першокурсників з вуст директора Коледжу НФаУ , доцента Т.С. Прокопенко , декана фармацевтичного факультету , професора Л.І. Вишневської , декана медико -фармацевтичного факультету , професора О.І. Набоки , декана факультету промислової фармації , доцента Т.В. Крутских , декана факультету економіки та менеджменту , доцента В.В. Малого .

У святковій і урочистій атмосфері, що панує навколо , першокурсники отримали символічний Ключ знань і головні документи студента: студентський квиток і залікову книжку , а потім виголосили Клятву студента . Відтепер першокурсники – повноправні члени студентської « сім’ї».