Ведерникова Ірина Олексіївна

profesor_Vedernikova_fotoВедерникова Ірина Олексіївна – доктор фармацевтичних наук, професор.

Кафедра неорганічної хімії

Адреса: вул.Валентинівська (Блюхера), 4, м. Харків

Тел. (057) 67-92-07

Науковий профіль:

 

Ведерникова Ірина Олексіївна, народилася 8 жовтня 1970 р. у місті Харків. У 1993 р. закінчила з відзнакою Харківський політехнічний інститут за спеціальністю «Хімічна технологія органічних речовин».

У Національному фармацевтичному університеті працює з 2000р. на кафедрі неорганічної хімії: 2000-2006 – на посаді асистента, з 2006р. – доцент кафедри. У січні 2013 захистила докторську дисертаційну роботу на темою «Синтез, властивості та біологічна активність магнітних матеріалів для створення магнітних лікарських форм» за спеціальністю 15.00.02 «Фармацевтична хімія та фармакогнозія» (науковий консультант – проф. Левітін Є.Я.).

З 2015 р. – професор кафедри неорганічної хімії.

Член апробаційних рад НФаУ із спеціальностей «Фармацевтична хімія та фармакогнозія» та «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація».

Наукові дослідження присвячені синтезу та дослідженню магнітних наночастинок для магнітних систем доставки ліків. За темою опубліковано більше 110 наукових та навчальних робіт, з яких більше 20 статей у провідних фахових міжнародних виданнях. Керує кандидатською дисертаційною роботою Фаталієвої А.В. «Синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей наночасток цинкзаміщеного магнетиту для створення магнітокерованих фармацевтичних препаратів».

Професор Ведерникова І.О. викладає курс “Загальна та неорганічнахімія”

Хоббі: Література, подорожі