11 вересня 2019 р. відкрито цикл підвищення кваліфікації викладачів «Теорія та практика дистанційного навчання»

11 вересня 2019 р. на кафедрі педагогіки та психології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ в м. Харкові було урочисто відкрито цикл підвищення кваліфікації викладачів «Теорія та практика дистанційного навчання». Термін проведення: 11.09-11.12.2019 р.

Програма циклу підвищення кваліфікації дозволяє науково-педагогічним працівникам засвоїти наукову інформацію щодо базових концепцій електронного навчання, навчилися визначати які теорії онлайн навчання потрібні, щоб допомогти студентам вчитися; використовуючи методи електронного навчання, створювати силабус, розуміти концепції, які стосуються захисту прав інтелектуальної власності, користуватися програмами для запобігання плагіату та електронного оцінювання, засвоїти принципи графічного дизайну.