Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

15-17 листопада  2012 р. в м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбулась Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар‘єра – День студента».

15_11_12_4

Нагороди Національного фармацевтичного університету

ДИПЛОМ ГРАН-ПРІ та ПАМ‘ЯТНА НАГОРОДА в номінації «Інноваційний розвиток освіти та підготовка науково-педагогічних кадрів».

ПОДЯКА РЕКТОРУ Черних Валентину Петровичу «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України».

16-18 жовтня 2012 року в м. Києві у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б) відбулась виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Нагороди Національного фармацевтичного університету

ДИПЛОМ і ЗОЛОТА МЕДАЛЬ у номінації «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці».

ПОДЯКА РЕКТОРУ Черних Валентину Петровичу «За вагомий особистий внесок у розвиток і упровадження освітніх технологій».

ДИПЛОМ Національному фармацевтичному університету «За активне упровадження інноваційних освітніх технологій».

Міжрегіональна  спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини – 2012» пройшла 3-5  жовтня у ПВЦ «Радмир Експохол» (вул. Ак. Павлова, б, 271.)

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.Міжнародна спеціалізована виставка фармацевтичної продукції «PFARMEX – 2011» пройшла 25 – 27 вересня 2012 року в м. Києві у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б).

7 вересня 2012 року у Національному палаці «Україна» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2012».

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

Національний фармацевтичний університетстав переможцем в номінації«Кращий навчальний заклад»

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

Переможцем номінації оргкомітету «Людина 10-річчя» став Черних Валентин Петрович – ректор Національного фармацевтичного університету.

7 вересня 2012 року Національний фармацевтичний університет отримав нагороду Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи»

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

Національний фармацевтичний університет отримав  золоту медаль та дипом “Кращій інноваційний проект у сфері виробництва біофармацевтичної продукції”  в рамках IV Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

14 – 17 серпня 2012 року пройшла щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» в її рамках.

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

Високі досягнення у розвитку міжнародної діяльності університету відмічено медаллю “Кращий вітчизняний товар 2012 року” та дипломом переможця у номінації “Освіта. міжнародна діяльність”.

29-30 березня 2012 року НФаУ приймав участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар`єра 2012», яка проходила в Києві в Палаці мистецтв «Український дім» (вул. Хрещатик,2).

Нагороди, які отримав НФаУ на цій виставці:

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

– ГРАН-ПРІ у номінації «Науково-дослідна робота в навчальному закладі»  (диплом і пам`ятна нагорода).

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

– Диплом Черних Валентину Петровичу ректору НФаУ за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України.

1-3 березня 2012 р., ІІІ Міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти – 2012»  у виставковому комплексі «Київ Експо Плаза»

Виставкова діяльність НФаУ в 2012 р.

Диплом і пам`ятна нагорода Національному фармацевтичному університету – «Лідер міжнародної діяльності». Цю нагороду вручали: Міністр освіти і науки, молоді та спорту Табачник Д.В.  і Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень В.Г.

Почесна грамота ректору НФаУ Черних Валентину Петровичу  «За плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти»

Диплом Національному фармацевтичному університету «За активну роботу в модернізації системи освіти»