Виставкова діяльність НФаУ в 2013 р.

Протягом 2013 року Національний фармацевтичний університет приймав активну участь в обласних, міжрегіональних та міжнародних виставках і конкурсах різного рівня, які проходили в Харкові і Києві. На цих виставках НФаУ має можливість презентувати свої досягнення, а також проводити активну профорієнтаційну роботу. Ця діяльність університету була відмічена численними нагородами та дипломами, що сприяє підвищенню рейтингу НФаУ в Україні і за її межами.

29.11.2013 Вища школа Харківщини – кращі імена 2129 листопада 2013 року в м. Харкові (спорткомплекс НТУ «ХПІ» вул. Артема, 50А) пройшла регіональна виставка науково-технічних розробок наукових установ та вищих навчальних закладів Харківської області, присвячена 95-річчю з дня заснування Національної академії наук України.

14-16 листопада 2013 року в м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбулась Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар‘єра – День студента»

Виставкова діяльність НФаУ в 2013 р.

ДИПЛОМ ГРАН-ПРІ та ПАМ‘ЯТНА НАГОРОДА в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ і ДИПЛОМ у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу» нагороджено Державну науково-дослідну лабораторію з контролю якості лікарських засобів.

15-17 жовтня 2013 р. в м. Києві на ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшов Міжнародний технологічний форум «Наука, інновації, технології – 2013»

15-17.10.2013 Наука, інновації, технології

ДИПЛОМ за підручник «Аптечна технологія ліків». Автори: Тихонов О.І., Ярних Т.Г.

Виставка в рамках акції «Ніч науки» 28 вересня 2013 р., яка проходила під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса (вул. Блюхера,4 і міський парк ім. Горького).

20-23 серпня 2013р. в Національному комплексі «Експоцентр України» (пр. Ак. Глушкова, 1) пройшов конкурс «Кращий вітчизняний товар 2013 року» в рамках Всеукраїнської виставкової акції «Барвиста Україна».

Виставкова діяльність НФаУ в 2013 р.ДИПЛОМ і ЗОЛОТА МЕДАЛЬ в номінації «Освіта» за створення навчально-методичного комплексу з дисципліни «Органічна хімія».

11-13 квітня 2013р. в м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) пройшла 23 Міжнародна спеціалізована виставка«Освіта та кар‘єра – 2013»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAГРАН-ПРІ і ДИПЛОМ

у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу».

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ і ДИПЛОМ у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

ПОДЯКА ректору Черних Валентину Петровичу «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України».

4-6 квітня 2013р. пройшла 5 Міжнародна виставка «Освіта слобожанщини – 2013» у ПВЦ «Радмир Експохол» (вул. Ак. Павлова, б, 271.)

28 лютого -2 березня 2013 р. відбулась Четверта Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2013» в м. Києві в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

ДИПЛОМ Національному фармацевтичному університету «За вагомий внесок у розвиток національної освіти».