Виставкова діяльність НФаУ в 2016 р.

vistavka-24-11-16-724 листопада 2016 р. НФаУ взяв участь у третій науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до Всесвітнього дня науки, яка відбулася в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України

img_20161119_12084117-19 листопада 2016 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь в двадцять дев’ятій Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – день студента 2016», яка відбулася в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Захід зібрав понад 100 учасників з різних регіонів України та зарубіжних держав.

Університет отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України» у рейтинговому виставковому конкурсі, був нагороджений дипломом та пам’ятною нагородою Гран-Прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу», а також дипломом у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

25-27 листопада 2016 р. у Києві, в Палаці дітей та юнацтва, відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті».

Форум зібрав майже 800 учасників, як вітчизняних, так і закордонних.

За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Почесне звання Лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику», та отримав іменну відзнаку ректору НФаУ, академіку НАН України В.П. Черних – «За впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу». Крім того, НФаУ був нагороджений дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності».

Вітаємо колектив університету з перемогою!

DSC_66124-16 квітня 2016 р. у Києві, в Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім», відбулася ХХІХ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар`єра – 2016»

Організатором виставки виступило Товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти та науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Свої досягнення презентували понад 70 ВНЗ із різних держав світу та 76 навчальних закладів, організацій та установ із усіх регіонів України.

За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Почесне звання «Лідер вищої освіти України» та отримав Гран-Прі у номінації «Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу» й іменну відзнаку ректору НФаУ, В.П. Черних – подяку «За багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти та науки України».

DSC_573217-19 березня 2016 р. у Києві, в Палаці дітей та юнацтва відбулася Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», що зібрала цього року 750 учасників із 17 держав світу.

Національний фармацевтичний університет отримав Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», виборов золоту медаль у тематичній номінації «Лідер міжнародної діяльності», був відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus, дипломом «За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір», іменною відзнакою ректору НФаУ, В.П. Черних – почесною грамотою «За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти».