Вітання ректора НФаУ професора В.П. Черних колективу Харківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №8 з нагоди 50-річниці від дня заснування навчального закладу.

Шановні колеги!

Від себе особисто та від імені професорсько-викладацького корпусу Національного фармацевтичного університету дозвольте привітати колективХарківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №8 зі знаменною подією – 50-річчям від дня заснування.

За півстоліття ваша школа пройшла шлях становлення, утвердження власних традицій, стилю роботи. Її успіхи – це результат невтомної роботи та великої відповідальності всього колективу – команди відданих справі однодумців. У вашому закладі створені всі умови не тільки для того, щоб здобути гарні знання, а й розвинути творчі здібності, навчитися бути відповідальним, самостійним, креативним.Ви вкладаєте у своїх вихованців часточку душі, радієте їхнім успіхам, хвилюєтеся за них, підтримуєте у невдачах. Тому навчальний заклад перетворився для них у другу домівку. Для ваших учнів школа – це маленький Всесвіт, де вони навчаються дружити, бути відповідальними, людяними, розуміти інших.

Приємно, що Харківську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів №8 та Національний фармацевтичний університет поєднують багаторічні дружні стосунки. Як колеги, висловлюємо вам щиру вдячність за наполегливу щоденну працю, за вміння завжди знайти добре слово і мудру пораду, донести до кожного вихованця вічні ідеали добра і справедливості. Іноді трапляються прикрості. Це життя. Але ваші безцінний досвід, принциповість та активна життєва позиція – надійні помічники в подоланні труднощів.

У знаменний день 50-ї річниці заснування школи бажаю всьому колективу процвітання, відчуття повноти й неповторності життя. Безсумнівно, наступний етап життя вашої навчального закладу виявиться таким же успішним і щедрим на здобутки.

Нехай не залишає вас усвідомлення свого високого покликання і величі праці, нехай міцніє слава вашого колективу у добрих справах і успіхах ваших випускників.

Бажаю дирекції, педагогам, учням Харківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №8 здоров’я, творчих сил, оптимізму та людської шани!

Нехай Небеса допомагають вам у добрих намірах.

З повагою,

Ректор НФаУ, член-кореспондент НАН України,