Вітчизняні програми, гранти, стипендії  освітнього та наукового напрямку

Конкурс спільних Українсько-Латвійських науково-дослідних проектів для реалізації у 2018-2019 рр.

Підпорядкованість гранту (грантодавець): Міністерство охорони здоров’я України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки

Зміст гранту: Сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн за напрямком: «Нові технології профілактики та лікування основних захворювань, дослідження у сфері біотехнології, біоінженерії та генетики».

Вимоги до кандидатів: Конкурс є відкритим для науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн

Кінцевий термін подання заявки та періодичність гранту: до 15 травня 2018 року.

Контакти: МОН України: м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 16, т. (044) 287-82-15, e-mail: maija.bundule@viaa.gov.lv.

НФаУ: Науково-дослідна частина: м. Харків, вул. Пушкінська, 53 (т. 057-706-30-71)

Додаткова інформація.

Іменні стипендії Верховної ради України для найталановитіших молодих учених
Підпорядкованість гранту (грантодавець): Верховна Рада України
Зміст гранту: Іменні стипендії присуджуються найталановитішим молодим ученим, які проводять фундаментальні наукові дослідження та збагатили науку визначними здобутками. Щорічно виділяється 30 стипендій, що виплачуються протягом 1 року.
Вимоги до кандидатів: До участі у конкурсі допускаються молоді учені віком до 35 років, які пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій.
Кінцевий термін подання заявки та періодичність гранту: Запити на участь у конкурсі подаються до 10 травня 2018 р. Конкурс на отримання стипендії оголошується щорічно.
Контакти: Національна академія наук України : 01030 м. Київ, вул. Володимриська, 54. E-mail: prez@nas.gov.ua. тел. +380(44) 2396444, +380(44) 2396666НФаУ: Науково-дослідна частина: м. Харків, вул. Пушкінська, 53 (т. 057-706-30-71)Додаткова інформація.

Грант Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень

Підпорядкованість гранту: Державний фонд фундаментальних досліджень України.

Контингент: науковці, що мають науковий ступінь доктора наук віком до 45 років (на час подання запиту).

Строк подачі заявки: 20 вересня 2018 р.

Напрямок гранту: грант може надаватися на проведення запланованих наукових досліджень і таких, що вже проводяться (в тому числі й тих, на які гранти вже надавалися).

Додаткова інформація

Конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України.

Підпорядкованість гранту: Національна академія наук України.

Контингент:

Молоді науковці у віці до 35 років, що мають вищу освіту не нижче другого рівня (магістр).

Науковці у віці до 40 років, що мають науковий ступінь доктора наук або навчаються у докторантурі

Строк подачі заявки: 1 липня 2019 р.

Напрямок гранту:

• Відділення хімії;
  • Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології;
  • Відділення загальної біології;
  • Відділення економіки.

Додаткова інформація

Звертаємо увагу! У разі прийняття участі у будь-якому конкурсі на отримання гранту необхідно подати відповідну інформацію до науково-дослідного відділу та копії документів, що будуть відправлені на конкурс.

Практичні рекомендації по отриманню грантів

Архів 2016 р.