Міжнародні програми, гранти, стипендії освітнього та наукового напрямку

Шановні викладачі, співробітники, студенти та аспіранти!

Відділ з організації міжнародної діяльності інформує Вас о можливості участі в програмі Еразмус +. Детальніше

Історія участі НФаУ у проекті Еразмус +

Перспективні напрямки участі

 

Відділ академічної мобільності інформує про те, що у 2018 р. НФаУ отримано гранти на академічну мобільність.

Запланований термін реалізації проектів в рамках грантової програми ЄС ERASMUS+ : 2018-2019 навчальний рік (вересень 2018 р. – вересень 2019 р.)

Цього разу закордонними партнерами НФаУ за проектами КА107 Кредитна мобільність виступають:

 ЛИТОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МЕДИЧНИХ НАУК (КАУНАС)

Запланована кількість та види мобільностей :

з НФаУ до Каунаса:

– 1 аспірант  – наукове стажування (6 міс.)

– 1 викладач – викладання лекцій (5 днів)

з Каунаса до НФаУ:

– 1 викладач –  викладання лекцій (5 днів)

2 студентки  –   навчання (осінній семестр 2018-2019 н.р.)

МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ВАРНА (БОЛГАРІЯ)

Запланована кількість та види мобільностей :

з НФаУ до Варни:

– 2 викладача – викладання лекцій (5 днів)

– 2 співробітника – обмін досвідом (стажування / навчання) – 5 днів

з Варни до НФаУ:

– 2 викладача –  навчання / стажування

– 2 співробітника – обмін досвідом (стажування / навчання) – 5 днів

ВАРШАВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

Запланована кількість та види мобільностей (очікується відповідь з Національної Агенції Ерахмус+ , м. Брюсель).

 

Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці Національного фармацевтичного університету! Відділ з академічної мобільності НФаУ інформує Вас про можливість взяти участь у тренінгах за програмою Еразмус+ (т.н. “zero” grants), які здійснюють усі європейські заклади вищої освіти, що є підписантами Хартії Еразмус, тобто можуть бути потенційними партнерами НФаУ за грантовими програмами академічної мобільності. Участь у подібних івентах надає можливість безпосереднього контакту із представниками міжнародних служб та департаментів європейських університетів, обговорення питань укладання міжінституційних угод в рамках Еразмус+, отримання прикладів документів, необхідних для реалізації таких програм. Тож, долучайтесь до команди НФаУ “ЕРАЗМУС+”!!

 

Програма гостьового лектора-дослідника в Інституті наук імені Вейцмана

Програма «Гостьового лектора-дослідника» спрямована на те, щоб залучити молодих дослідників (або викладачів) з різних країн світу для відвідування (від одного місяця до трьох місяців) Інституту наук імені Вейцмана для проведення спільних досліджень. Основна мета програми – налагодити зв’язки з молодими людьми, які, стануть в майбутньому лідерами в своїх областях. Вважається, що лектори-дослідники, прийняті в програму, будуть проводити семінари або міні-курси, що сприятиме збагаченню освіти студентів

Кінцевий термін подання заявок: 31 березня або 30 вересня

E-mail: visit.proposal@weizmann.ac.il

 

Програма Шведської мистецької ради  «Підтримка міжнародного культурного обміну»

Шведська мистецька рада може надати фінансування для ініціатив міжнародного культурного обміну в області виконавського мистецтва, образотворчого мистецтва та дизайну, для музеїв, літературних і мистецьких журналів та бібліотек, іншими словами в кожної області культурного життя, в якій бере участь Рада. Фінансування обмежене. Гранти присуджуються на транспортні витрати або, наприклад, на проживання та витрати на проїзд для міжнародних діячів мистецтв в Швеції.

Тел.: +46 8 519 264 00

Факс: +46 8 519 264 99

E-mail: artscouncil@artscouncil.se

 

Гранти «Мир в першу чергу» (Peace First Grants)

Опис: Peace First – це некомерційна організація, покликана допомагати молодим людям з усього світу стати впливовими миротворцями шляхом: інвестування в їх ідеї; забезпечення їх інструментами та навичками; пов’язуючи їх з іншими чудовими молодими людьми по всьому світу; надання можливості ділитися своїми історіями і впливом на світ

Мета грантів: для презентації молодих людей, які зіткнулися з несправедливістю, переступили через розбіжності, і мали мужність і співчуття, щоб домогтися довгострокових змін. Мета полягає в тому, щоб поділитися сміливою роботою наших кандидатів всюди, інвестувати в їх лідерство і надихнути інших на те, щоб зробити миротворчість частиною їх повсякденного життя. Найголовніше, ми хочемо розповісти історії наших кандидатів – неймовірні історії молодих людей, які призводять до потужних зміни.

Право на участь: щоб мати право на отримання міні-гранту, командам необхідно зареєструватися, вибрати несправедливість, уявити пропоноване для реалізації рішення і план того, як вони хочуть це зробити. Коли ваша команда представить план, ви вкажете, скільки грошей ви хотіли б запросити і що ви можете надати у вигляді негрошових ресурсів. Наприклад, якщо вам потрібно всього 100 доларів, ви можете запросити тільки ті 100 доларів, які вам потрібні.

 

Соціальна програма – стипендія: “Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ”

Організатор: SEOQUICK -перше в Україні агентство рекламного просування в інтернет мережі, яке розробляє унікальні схеми під кожного клієнта індивідуально.

Розмір стипендії: 35 300 грн

Вимоги до кандидатів: будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання

Для участі в конкурсі потрібно: написати дослідження на тему інтернет-реклами. Тему обирається самостійно, але не треба писати на загальну тему, наприклад “Що таке інтернет-реклама?”.

Skype: seoquick.company

Тел.: +38 044 383 65 14; +38 097 296 40 20; +38 066 896 97 70; +38 063 917 25 89

 

Стипендії Інституту Масдар для магістерських та докторських програм

Місцерозташування: Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати

Чотири типи стипендій: the Masdar Institute Scholarship, IRENA Scholarship, Toyota Scholarship and the ICT Fund Scholarship

Подробиці

E-mail: info@masdar.ac.ae

Повністю фінансовані посади для аспірантів у Центрі молекулярної медицини Макса Делбрюка

Місцезнаходження: Берлін, Німеччина

Вимоги: кандидати, які закінчили або в процесі закінчення магістратури в галузі хімії, біології, інформатики або суміжної галузі

Тривалість: 3 роки (всі аспіранти повинні завершити свої PhD дослідження і тези через 4 роки)

Зарплата: конкурентоспроможна до національних стандартів, без сплати за навчання

E-mail: phdmdc@mdc-berlin.de

 

Стипендії для відмінників від Амстердамського університету

Місцерозташування: Амстердам, Нідерланди

Рівень: Магістерська програма

Спеціальності: розвиток дітей та освіта; комунікації; економіка та бізнес; гуманітарні науки; право; психологія; наука; соціальні науки

Стипендія: 25 000 євро (витрати на навчання та проживання за один навчальний рік)

Вимоги до кандидатів: студенти, які не є членами ЄС, з будь-якої дисципліни, які серед в 10% найкращих студентів

Процедура подання заявки: заявки повинні бути подані до приймальних комісій

E-mail: servicedesk-fs@uva.nl

 

Cтипендіі в University of the People (UoPeople) – першому в світі акредитованому онлайн університеті

Вартість навчання: безкоштовне (також університеті не бере плату за навчальні матеріали та за реєстрацію). Студентам необхідно сплатити тільки іспити. Оплата стягується в кінці курсу (не на початку навчання). Проте, для студентів, які не можуть собі дозволити оплатити іспити, університет пропонує ряд стипендій:

Emergency Біженець фонд Стипендії допомоги – для всіх студентів

Fondation Hoffmann Стипендія – для всіх студентів

UoPeople Загальною Стипендія – для всіх студентів

E-mail: admissions@uopeople.edu

 

Посада викладача (асистент, асоційований або повний професор) в Школі нутриціології і політики в області харчування Gerald J. і Dorothy R. Friedman

Тема: Харчування при ожирінні і діабеті (їжа та харчування при виникненні, профілактика або лікування ожиріння і діабету 2 типу)

Місцезнаходження: Бостон, США

Тривалість: 12 місяців

Опис: Школа активно розвиває і набирає викладачів у багатьох міждисциплінарних областях, включаючи сучасне становище в області ожиріння і діабету; стійкі продовольчі системи і зміна клімату; втручання спільноти і зміни поведінки; обчислювальні методи і моделі для «великих даних» в харчуванні.

Вимоги до кандидатів: MD, PhD або еквівалентнаий докторський ступінь і визнаний досвід в дослідженнях в області харчування, ожиріння і діабету, з досвідом в таких дисциплінах, як епідеміологія, соціологія, антропологія, поведінку, випробування на людях, нові технології, економіка і / або демографія; здатність розробляти, здійснювати і оцінювати обсерваційні, інтервенційні, поведінкові, політичні та / або інші популяційні дослідження для вивчення впливу харчування на початок, профілактику або лікування ожиріння або діабету 2 типу.

Кінцевий термін подання заявок: 31 грудня 2019 р.

Тел.: 617-636-6633

E-mail: edward.saltzman@tufts.edu (Др. Едвард Зальцман, академічний декан школи Фрідмана і голова відбіркового комітету)

 

Стипендії в рамках Програми сприяння іноземному розвитку від уряду Чеської Республіки

Типи стипендій:

1) Магістерські програми плюс річний підготовчий курс чеської мови (який поєднується з іншим профільним навчанням). Державні стипендії цієї категорії присуджуються випускникам курсів бакалаврату, які можуть брати участь тільки в навчальних програмах чеською мовою. Залежно від предметної області заявники зазвичай мають складати вступні екзамени у відповідне вищий навчальний заклад. Успішне складання вступних іспитів є попередньою умовою присудження стипендії;

2) Магістерські програми або програми докторантури. Державні стипендії цієї категорії присуджуються випускникам бакалаврату або магістратури, відповідно, які зараховані на навчання на англійській мові.

Детальніше

 

Стипендії Університету Квест

Місцезнаходження: Squamish, Канада

Премія Девіда Стренга для відмінників (повна оплата навчання протягом 4 років): мета Премії – зробити унікальну освіту Університету Квест доступним для видатних студентів незалежно від походження, країни проживання або здатності платити. Одержувачі отримають дуже високий рівень академічної досконалості в поєднанні з видатним досвідом лідерства та обслуговування.

2018-19 Стипендія студентського лідера (від 5000 до 25 000 доларів США в рік): для студентів з видатними навичками і лідерством в своєму навчальному закладі, співтоваристві або в таких областях, як онлайн або інша діяльність.

Стипендії лідерів атлетів і виконавців (10 000 доларів США в рік): для спортсменів і виконавців на професійному або елітарному рівні.

E-mail: admissions@questu.ca

 

Стажування в Європейському економічному та соціальному комітеті

Місцезнаходження: Брюссель, Бельгія

Кінцевий термін подання заявки: 30 вересня та 31 березня (щороку)

Види стажувань: довгострокові (до 5 місяців для випускників закладів вищої освіти будь яких років з країн-членів ЕС та не членів ЕС); неоплачувані короткострокові (1-3 місяці для студентів та нещодавніх випускників з країн-членів ЕС та не членів ЕС)

Процес подання заявки: довгострокові – заповнення онлайн форми; короткострокові – потрібно заповнити заявку (з копією диплома або довідкою з місця навчання, медичною довідкою та довідкою про відсутність судимостей) і відправити її поштою за адресою:
EESC, Official responsible for traineeships, 99 rue Belliard, B-1040 Brussels.

Докладніше

 

Гранти на поїздку від Boehringer Ingelheim Fonds

Вимоги: молоді вчені, які в даний час проводять експериментальний проект в області основних біомедичних досліджень та хочуть провести короткострокове дослідження, або проходять стажування до 3 місяців

Область фінансування: проекти в галузі фундаментальних досліджень, спрямовані на з’ясування основних біологічних явищ людського життя і придбання нових наукових знань; Європейські громадяни, що працюють в Європі і за кордоном, неєвропейські громадяни, які виконують свої магістерські, аспірантські або докторські проекти в Європі / Заявники, повинні продовжити експериментальний проект в області основних біомедичних дослідженнях та належати до однієї з наступних груп молодих вчених: аспіранти або студенти-медики, які працюють над експериментальною докторською дисертацією; докторанти, які проводять конкретний дослідний проект; випускники зарубіжних ВНЗ, які подали заявку на участь в аспірантському проект, але ще не працювали із своїм потенційним керівником

E-mail: secretariat@bifonds.de

 

Магістерські стипендії від Boehringer Ingelheim Fonds

Вимоги: талановиті студенти-медики

Мінімальна тривалість стипендії: 10 місяців

Область дослідження: основні біомедичні дослідження

Розмір стипендії: 1150 – 1600 євро на місяць

Крайній термін подачі заявок: в будь-який час (за три місяці до пропонованого початку стипендій)

E-mail: secretariat@bifonds.de

 

Стипендії для аспірантів від Boehringer Ingelheim Fonds

Терміни подачі заявок: 1 лютого, 1 червня, 1 жовтня кожного року

Вимоги: видатні молоді вчені з амбітним проектом тривалістю приблизно 3 роки в області біомедичних досліджень для проведення в міжнародній лабораторії; Європейські громадяни, що працюють в Європі або за кордоном, неєвропейські громадяни, які працюють над кандидатським проектом в Європі (не більше 6 місяців); від заявників не очікуються попередні результати проекту

E-mail: secretariat@bifonds.de

 

    Стипендії для іноземних студентів від Плімутського університету

Місцезнаходження: Плімут, Англія

Умови: заявник повинен отримати умовну пропозицію про наявність місця за програмою, яка починається у вересні 2018 р.

Міжнародна студентська стипендія

Рівень / курс навчання: все магістерські програми

Розмір стипендії: 1500 фунтів стерлінгів

Кількість доступних стипендій: 100

Подача заявки: не потрібно. Якщо ви подали заявку на зарахування на магістерську програму з вересня 2018 р. ви автоматично стаєте претендентом на здобуття цієї стипендії, якщо ваше додаток до диплома було відправлено з вашою заявкою.

Крайній термін подачі заявки: не існує

 

Посади для аспірантів і молодих вчених в ETH Zurich

Лабораторія з енергетики і техніки ETH Zurich пропонує посади для аспірантів і молодих вчених: “Development and characterization of model catalysts to develop structure-activity relationships” («Розробка і характеристика модельних каталізаторів для розвитку співвідношень структура-активність»)

Очікується, що кандидати на цю посаду мають ступінь магістра (або PhD) в області хімічного машинобудування, хімії або матеріалознавства.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт

 

Програма з імуноалергології для аспірантів від Люксембурзького інституту охорони здоров’я

Люксембурзький інститут охорони здоров’я є громадською організацією, яка знаходиться в авангарді біомедичних наук. Завдяки своїм добре розвиненим науковим дослідженням в області онкології, здоров’я населення, інфекційних хвороб і імунітету на основі біологічних зразків людини, його дослідницька діяльність впливає на здоров’я людей.

В контексті фінансованого CORE проекту «IRGal» (FNR) д-р Крістіан Хілгер (PI Molecular and Translational Allergology Research Group) шукає аспіранта в області иммуноаллергологии.

Умови програми: контракт на 3 роки (до 4-х років), повний робочий день

Назва проекту: Targeting Key Factors Involved in Immune Reactions mediated by Tick Bites to the Carbohydrate alpha-Gal.

Подробиці

 

Стипендія на навчання в магістратурі для студентів з країн, що розвиваються INSEAD-Syngenta MBA Scholarships

Опис: Syngenta є світовим лідером в агробізнесі та прагне до стійкого ведення сільського господарства за допомогою інноваційних досліджень та технологій.

Мета стипендії: підготувати талановитих і яскравих студентів до завтрашніх труднощів в світі бізнесу

Розмір стипендії: 22 500 €

Вимоги до кандидатів:  Кандидат повинен бути громадянином будь-якої з країни, що розвивається і провести більшу частину життя, здобути освіту і досвід роботи в такій країні. Досвід роботи за фахом, буде плюсом для кандидата. Перевага віддається кандидатам, які потребують фінансової допомоги.

Для участі в стипендіальній програмі необхідно заповнити заявку і написати есе.

Кінцевий термін подання заявки: 4 грудень 2019 р.

E-mail: communications.fb@insead.edu

 

Наукові стипендії Феодора Лінена (Фонд Олександра фон Гумбольдта)

Підпорядкованість гранту: Фонд Олександра фон Гумбольдта (Німеччина).

Контингент: науковці, що мають науковий ступінь доктора наук, та закінчили докторантуру не менше 12 років тому та мають визначену незалежну дослідницьку роботу на протязі певної кількості років.

Строк подачі заявки: Заявки на участь у конкурсі необхідно подавати за 4-7 місяців до засідання приймальної комісії (лютий, червень, жовтень щорічно).

Напрямок гранту: надання можливості проведення досліджень на протязі 6-18 місяців разом із німецькими науковцями на базі ВНЗ Німеччини.

Додаткова інформація

 

Дослідницька стипендія ім. Гумбольта.Підпорядкованість гранту: Фонд Олександра фон Гумбольдта (Німеччина).

Контингент: науковці, доктори наук, що закінчили докторантуру не більше 4 років тому.

Строк подачі заявки: Протягом року. Виборча комісія розглядає заявки 3 рази на рік: березень, липень та листопад.

Напрямок гранту: надання можливості проведення досліджень у ВНЗ Німеччини в якості відмітки наукових досягнень, що визнані на міжнародному рівні.

Тривалість гранту:6-24 місяці.

Додаткова інформація

 

IMI Innovation medicines initiativeПідпорядкованість гранту: ВОЗ, Horizon 2020

Контингент: університети та науково-дослідницькі інститути, що проводять дослідження в області пріоритетних хвороб, де відсутні безпечні та ефективні методи лікування (інфекційні захворювання, порушення головного мозку, діабет та рак).

Основні напрямки досліджень:

 • Цільові перевірки та дослідження біомаркерів (ефективність та безпека);
 • Прийняття інноваційних парадигм клінічних досліджень;
 • Інноваційні ліки;
 • Індивідуальні програми прихильності пацієнта

Додаткова інформація

 

Гранти на участь у науково-практичних семінарах. Відкритий медичний інститут (ОМІ)Підпорядкованість гранту: Американсько-Австрійський фонд.

Контингент: Науковці переважно медичної галузі, віком від 30 до 45 років (для учасників, що реєструються вперше) та до 50 років для учасників, що реєструються повторно.

Напрямок гранту: Участь у міжнародних науково-практичних семінарах

Додаткова інформація

 

Програма ЄС «Horizon 2020»

Підпорядкованість гранту: Європейська комісія.

Контингент: Співробітники університетів та науково-дослідницьких інститутів, що мають проекти з фундаментальних та прикладних наукових досліджень (як колективних, так і індивідуальних).

Напрямок гранту: Підтримка найталановитіших та креативних науковців та наукових колективів щодо проведення передових досліджень. Наукова співпраця з метою пошуку нових та перспективних областей досліджень. Надання дослідникам можливостей для навчання та розвитку кар’єри. Забезпечення доступу всіх європейських дослідників до висококласних дослідницьких інфраструктур. 

Більшість проектів у програмі Горизонт 2020 є проектами по співпраці, де головною умовою є мінімум три партнери з трьох різних країн-членів ЄС або асоційованих країн. Також можна подати проектну пропозицію від індивідуального дослідника, групи науковців або організації. Такі гранти фінансуються у рамках Європейської дослідницької ради (European Research Council (ERC) та заходів Марі Склодовської-Кюрі (Marie Skłodowska-Curie actions (MSCA)

Додаткова інформація

 

Позиції керівника групи в CRI

Центр досліджень і міждисциплінарних досліджень (CRI) експериментує і поширює нові способи освіти, навчання, проведення досліджень і мобілізації колективного інтелекту в житті, навчанні і цифрових науках. CRI була заснована в 2005 році Франсуа Таддеі та Аріель Лінднер. Фонд Беттенкур Шуеллер був важливим і ключовим партнером з моменту створення CRI. CRI розробляє освітні програми спільно з Паризьким університетом Сорбонна (Паризький університет Декарта та Паризький університет Дідро). Дослідження CRI проводиться в партнерстві з університетом Парижа Декарта.

Вимоги: кандидати на різних етапах кар’єри, від молодих докторантів до молодих вчених

Теми: Відкрите здоров’я – від досліджень, багатих даними, до розробки програмних і апаратних рішень; Відкрите навчання – від розуміння навчання до парадигм людина-машина

Типи позицій:

 1. Основні (5 років)
 2. Довгострокові (1-3 роки)
 3. Короткострокові (3-6 місяців)

Email: contact.research@cri-paris.org

Стипендії уряду Словаччини

Уряд Словаччини виділяє стипендії для підвищення мобільності студентів, науковців, митців. Тривалість стипендії залежить від програми:

 • студенти-магістри – 1-2 семестри;
 • аспіранти – 1-12 місяців;
 • науковці та митці – 1 – 12 місяців.

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: магістратура, аспірантура, проведення досліджень.

Розмір гранту: покриття коштів на проживання і харчування.
Дедлайн: 30 квітня (поточний рік), 31 жовтня (літній семестр наступного року).

Контакти:
SAIA, n. o.
Sasinkova 10
812 20 Bratislava 1
Slovak Republic.

 

EDUFI Fellowships на дослідження у Фінляндії

EDUFI Fellowships – це можливість для аспірантів і дослідників виконати частину своєї роботи у фінських наукових установах. Гранти виділяються на всі спеціальності та передбачають дослідження тривалістю від 3 до 12 місяців. Аплікантам варто попередньо зв’язатися з приймаючою установою.

Грант: €1 500 щомісячно.

Дедлайн: заявку варто подати мінімум за 5 місяців

 

 CIMO Doctoral Fellowships in Finland                              

Стипендіальна програма CIMO призначена для студентів докторантури та дослідників з усіх країн світу, які бажають проводити дослідження в будь-який академічної дисципліни і отримати ступінь доктора (Doctorate або Double Doctorate) в одному з університетів Фінляндії.

Стипендія розміром в 1,500 € в місяць (для оплати проживання однієї людини) може виплачуватися від 3 до 12 місяців.

 

Стипендії Фонду Фріца Тіссена

Дедлайн: Протягом року (кожен рік)
Країна: Німеччина;
Область наук: всі науки
Тип гранта: Стажування (на проведення досліджень)
Грант:1800 євро на місяць

Фонд імені Фріца Тіссена надає стипендії молодим науковцям на проведення досліджень у вищих навчальних закладах та некомерційних організаціях на території Німеччини. Стипендія охоплює цілий ряд гуманітарних, соціальних і природничих наук, серед яких: історія, лінгвістика, філософія, економіка, соціологія, політологія, міжнародні відносини, медицина та природничі науки.

 

Стажування у Центрі європейських студій імені Вілфреда Мартенса

Центр європейських студій імені Вілфреда Мартенса, заснований у 2007 році як офіційний аналітичний центр Європейської Народної Партії, пропонує програми стажування тривалістю від 3 до 6 місяців для випускників і молодих дослідників. Програма допоможе стажерам дізнатися про діяльність Європейського союзу і познайомитися з роботою європейських інституції у Брюсселі.

Заявки прийматься протягом всього року.

 

Campus France

Campus France безкоштовно підтримує та допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції. Щороку посольство Франції в Україні оголошує конкурс на здобуття  стипендій уряду Франції для навчання на різноманітних магістерських і PhD програмах.

Типи стипендійних програм:

 • магістерська: рівень М 2, за будь-якою дисципліною;
 • PhD: написання дисертації під подвійним науковим керівництвом;
 • COPERNIC: для молодих економістів та інженерів;
 • Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців.

Термін подання документів: 15 березня щороку.

 

Швейцарска Програма SCOPES (Scientific cooperation between Eastern Europe and Switzerland)

Швейцарська національна наукова фундація (Swiss National Science Foundation, SNSF) у співпраці зі Швейцарським Агентством розвитку та співробітництва DEZA підтримує за допомогою програми SCOPES (Scientific cooperation between Eastern Europe and Switzerland) наукову співпрацю між Швейцарією, країнами Східної Європи та пострадянськими країнами.

Заявку на фінансування повинен подавати виключно швейцарський партнер, який і буде виступати координатором проекту.

Спільні дослідницькі проекти (JRPs) Спільні дослідницькі проекти дозволять науковцям країн-партнерів разом з науковцями зі Швейцарії проводити спільні інновативні проекти в областях фундаментальних досліджень.

Інституційне партнерство (IPs) Проекти інституційного партнерства сприяють розвитку і модернізації інституційних аспектів в дослідженнях та викладанні у Східній Європі та країнах СНД.

Підготовчі гранти (PGs) Дослідникам з країн-партнерівта Швейцарії надається фінансова підтримка для проведення зустрічі з метою підготовки клопотання для подання на отримання грантів JRP і IP.

Валоризаційні гранти (VGs) мають на меті підвищення результативності та прикладного використання результатів досліджень, що проводилися в рамках JRP та IP.

Гранти на участь у конференціях (CGs) покривають витрати на транспорт та проживання науковців з країн-партнерів, які беруть участь у міжнародних наукових конференціях у Швейцарії.

 

Шановні студенти НФаУ!

У 2014 р. стартувала програма «Польський Еразмус + для України». Польський уряд заснував її для українських ВНЗ немедичного профілю. Бюджет цієї програми в 2015 р. становить близько 3 млн. доларів.

Зараз вся медична громадськість України і Польщі об’єднує свої зусилля для відкриття програми «Польський Еразмус + для України медичної». Це і керівництва польських і українських медичних ВНЗ, і Польське співтовариство лікарів, і Міністерство охорони здоров’я України.

Але вирішальна роль у цьому процесі належить вам – студентам! Адже для відкриття польського медичного Еразмусу необхідно підтвердження вашої особистої зацікавленості в цій програмі! Таким підтвердженням є ваша реєстрація на сайті Польсько-української програми розвитку і стажування студентів.

Це ваше особисте рішення!

А ось загальна кількість зареєстрованих студентів НФаУ визначить обсяг фінансування в Польському медичному Еразмус + для Університету та кількість студентів, які зможуть стати його учасниками.

Контакти:

Додаткову інформацію щодо міжнародних грантових програм для студентів та молодих науковців можна знайти за посиланнями:

http://www.mladiinfo.eu

http://unistudy.org.ua

Матеріали за темою:

З 24 по 28 квітня 2017 р. НФаУ відвідали викладачі фармацевтичного факультету Медичного університету Варни (Болгарія)

 

 

image_pdfimage_print