Вступнику

Шановні вступники!

Національний фармацевтичний університет – осередок галузевої вітчизняної науки та освіти, що об’єднує в дружне студентське співтовариство 18 тисяч студентів не лише з усіх куточків нашої країни, а й держав ближнього та дальнього зарубіжжя. Кожен студент знаходиться у фокусі уваги викладачів, деканів, особисто ректора. У стінах нашого університету панує спокій, стабільність, взаємоповага, колектив живе і працює в штатному режимі та з оптимізмом дивиться у майбутнє, а багатотисячна студентська спільнота НФаУ готова зустріти нових друзів.

Ми ніколи не дистанціонувалися від проблем своїх студентів, і сьогодні так само вважаємо обов’язком робити все, щоб ви почувалися впевнено, щоб мали можливість отримати престижну професію.

Шановні вступики, запрошуємо вас до діалогу. Ставте питання, що вас хвилюють, на сторінці «Web – приймальня» нашого сайту. Кожне звернення буде розглянуто. Заяви, скарги, пропозиції по здійсненню зарахування до закладу вищої освіти надавати в Управління контролю державних органів та установ сфери освіти і науки.

Tel:

  • +38 (057) 706-30-68 
  • +38 (067) 191-02-31 
  • +38 (057) 341-51-61

e-mail: abitur@nuph.edu.ua

 

                                                                  

Перебіг вступної кампанії 2019

Вступ

Нормативні документи

Освітні програми

Вартість навчання

Анкета вступника НФаУ

Адреса та графік роботи Приймальної комісії НФаУ

Телефони гарячої лінії

Підготовчі курси 

Зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти

Інформація для іноземних громадян

Коледж НФаУ

Студентське містечко НФаУ (гуртожитки)

Тестування вступників