Вийшло з друку нове видання

Котвіцька А. А., Суріков О. О., Кубарєва І. В., Волкова А. В., Черкашина А. В.

Фармацевтичне законодавство України : збірник нормативно-правових актів для студентів спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація», «Технологія фармацевтичних препаратів», «Технологія парфумерно-косметичних засобів», «Лабораторна діагностика» (станом на 01 вересня 2013 р.)

Х.: НФаУ, 2013, ч. 1. – 260 с.; ч. 2. – 436 с.

Формат 60х84/16
Оправа 2
Рекомендовано ЦМК Національного фармацевтичного університету (протокол № 3 від 04.04.2013 р.)

Фармацевтичне законодавство України 2013У збірнику представлено нормативно-правові акти з регулювання фармацевтичної діяльності та обігу лікарських засобів. Документи подано відповідно до ієрархії нормативно-правових актів (Закони Верховної Ради, Укази Президента, Постанови Кабінету Міністрів України) та порядкового номера.

Призначено для студентів фармацевтичних вищих навчальних закладів та фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів для виконання практичних завдань та самостійної роботи з дисциплін «Фармацевтичне законодавство», «Фармацевтичне правознавство», «Соціальна економіка у фармації», «Організація та економіка у фармації», «Правознавство та медичне законодавство, а також для практичних працівників фармацевтичних підприємств.