Вийшло з друку нове видання

Прикладна ІЧ-спектроскопія 2014Черних В.П., Шемчук Л.А., Власов С.В. Билов І.Є., Ситнік К.М., Арзуманов П.С., Криськів О.С.

Прикладна ІЧ-спектроскопія : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів

Х.: НФаУ, 2014. – 152 с.
ISBN 978-966-615-440-1
Формат 70х100/16
Оправа 2

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11–4080 від 24.03.2014 р.)

Навчальне видання є сучасним стислим посібником з практичного аналізу методом ІЧ-спектроскопії. У ньому наведені фізичні основи методу, тлумачення основних характеристик спектра і загальноприйнятих понять, які допоможуть читачу швидко навчитись інтерпретувати спектральні дані. Відмінності спектрів різних класів сполук добре проілюстровано на конкретних прикладах. Тестові завдання з відповідями роблять книгу не лише цінним навчальним посібником, а й зручним довідником у повсякденній роботі фахівців.

Посібник створено для студентів вищих навчальних закладів фармацевтичного профілю і фармацевтичних факультетів. Також він буде корисним і цікавим для студентів хімічних спеціальностей, аспірантів, викладачів та науковців, які займаються і використовують у своїх дослідженнях ІЧ-спектроскопію.