Юридична компанія «Правовий Альянс»

Пропозиція з працевлаштування випускників

Юридична компанія «Правовий Альянс» – лідер в юридичному супроводі фармацевтичних компаній в Україні, оголошує про відкриття ексклюзивної вакансії медичного експерта.

Правовий Альянс має одну з найсильніших практик у фармацевтичному праві серед українських юридичних фірм, що складається з 15 юристів, які присвячують більшу частину свого часу правовому супроводу діяльності фармацевтичних компаній.

Протягом декількох років в нашій компанії працює медичний експерт, який має фармацевтичне і юридичну освіту. Ми хотіли б поповнити команду ще одним співробітником з таким профілем.

Це рідкісний профіль посади, тому ми не вдаємося до банальних шляхах пошуку, і вирішили почати з основ – запросивши до співпраці фармацевтичні Вузи та факультети. Ми сподіваємося знайти підходящу нам кандидатуру серед випускників Вашого ВНЗ. Основним кваліфікаційною вимогою до нашого майбутнього співробітнику є наявність двох утворень – фармацевтичного та юридичного. Знання англійської мови на високому рівні буде незаперечною перевагою.

Зі свого боку ми можемо запропонувати кандидату роботу в елітній специфічній сфері юриспруденції – фармацевтичному праві, стабільну заробітну плату, придбання неоціненного досвіду роботи в команді першокласних спеціалістів, постійна взаємодія з провідними фармкомпаніями світу, які входять в число наших клієнтів. Серед них: Boehringer Ingelheim Pharma Gmbh, Pfizer Inc, Merck Sharp and Dohme Idea, Novartis Pharma Services AG, Ipsen, Nizhpharm (Stada), Unipharm Inc., EVER Neuro Pharma GmbH, Richter Gedeon, Nycomed, Delta Medical, GlaxoSmithKline HealthCare, Berlin Chemie Menarini, Mepha, Mir-pharm та ін.

Ми розраховуємо на Ваше сприяння і сподіваємося, що зможемо забезпечити Ваших випускників престижним і унікальним місцем роботи у столичній спеціалізованій юридичної компанії.

У випадку якщо Ви можете порадити нам підходящого кандидата, ми будемо вдячні Вам за лист на е-мейл dymokurova@la.com.ua , або дзвінок по тел. 380 44 220 15 84 вн. 715. (Відповідальна особа – Анна Димокурова).