З 06 травня по 05 червня 2019 р. кафедра промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ проводить цикл тематичного удосконалення (м.Краматорськ)

Кафедра промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ з 06 травня по 05 червня 2019 року проводить цикл тематичного удосконалення “Сучасні підходи до виробництва біотехнологічної продукції” на базі КМУ “Станція переливання крові”, м. Краматорськ.

Слухачами циклу підвищення кваліфікації є керівництво закладу, завідуючі лабораторіями, лікарі-лаборанти та інші фахівці, задіяні в процесах заготівлі і переробки крові та її компонентів. Програма навчання передбачає розгляд питань, пов’язаних із забезпеченням якості фармацевтичної біотехнологічної продукції, виконанням вимог належної виробничої практики та стандартів ISO закладами служби крові.