З 08 по 09 квітня 2019 р. НФаУ долучився до міжрегіональної виставки-презентації “Полтавський абітурієнт – 2019” та “Навчання в Європі” у м. Полтава

Виставка традиційно проводилась у Полтавській обласній бібліотеці ім. І.П. Котляревського. У заході взяли участь заклади вищої освіти I-IV рівнів акредитації Полтавської, Харківської, Сумської, Черкаської областей, а також закордонні університети.

Мета виставки:

• презентація передового досвіду та досягнень в області вищої освіти в Україні;
  • сприяння профорієнтації учнів 9 та 11 класів та плануванню довузівської підготовки;
  • вища освіта за кордоном;
  • пропаганда та сприяння розвитку дистанційної освіти;
  • висвітлення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти, молодіжних програм, студентських та шкільних обмінів;
  • поширення інформації про центри професійної підготовки та перепідготовки як молоді, так і дорослого населення.

Виставка організована у співпраці з Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Майбутні вступники та їхні батьки мали можливість поспілкуватися із представниками закладів вищої освіти, дізнатися про спеціальності, які пропонуються різними навчальними закладами України, та перспективи навчання за кордоном.