З 1 по 4 квітня делегація Національного фармацевтичного університету відвідала місто Львів, щоб взяти участь у XIX Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Фармація», яка була проведена на базі Національного медичного університету імені Данила Галицького

До складу делегації увійшли: завідувач кафедри організації та економіки фармації, професор Алла Семенівна Немченко (керівник) та студентки 4 курсу фармацевтичного факультету, переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фармація» на базі НФаУ Ілона Олександрівна Возна (І місце) та Юлія Олегівна Носкова (ІІ місце).

04.04 (3) В олімпіаді взяли участь 10 вищих навчальних закладів України, де відбувається підготовка студентів за напрямом «Фармація»: Буковинський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Запорізький державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Національний фармацевтичний університет, Одеський національний медичний університет, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Ужгородський національний університет.

Програма олімпіади передбачала 2 етапи: теоретичний та практичний. Кращі студенти четвертого курсу змагалися, демонструючи знання та навички з найважливіших для майбутнього провізора дисциплін: аптечної і заводської технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії та фармакології, фармацевтичної хімії.

04.04.2015Команда Національного фармацевтичного університету в нелегкій боротьбі посіла друге командне місце, лише двома балами поступившись господарям змагань. Важливо зазначити, що за результатами теоретичного етапу команда Національного фармацевтичного університету зайняла перше місце зі значною перевагою. Третє місце посіли студенти Вінницького національного медичного університету.

В особистому заліку Юлія Носкова посіла друге місце, а Ілона Возна – п’яте. Крім того, визначалися лідери олімпіади з окремих дисциплін. Наші студенти показали кращі результати з фармацевтичної хімії та фармакології – I місце, АТЛ – II місце, ОЕФ – III місце (Юлія Носкова); фармакогнозії – II місце (Ілона Возна).

Переможці були нагороджені цінними подарунками – сертифікатами на 5 тис. грн. на придбання велосипедів. Усім учасникам олімпіади було вручено дипломи, грамоти оргкомітету та пам’ятні призи від партнерів олімпіади і

04.04 (2)кафедр – організаторів заходу.

Участь у подібних заходах – чудовий досвід для студентів, можливість перевірити свої можливості, набути нових друзів та отримати цікаві враження й приємні спогади. Окрім вирішення конкурсних завдань учасники олімпіади мали змогу милуватися захоплюючою архітектурою одного з найславетніших міст України під час екскурсії «Княжий Львів», відвідати аптеку-музей.

Ми пишаємося нашими студентами!

04.04 (1)