З 11 по 13 червня 2013 року на базі Коледжу НФаУ проведено XІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності за спеціальністю 5.12020101 «Фармація»

Відповідно до організаційних заходів МОЗ України на 2013 рік на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету в період з 11 по 13 червня 2013 року було проведено XІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  студентів медичних та фармацевтичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 5.12020101 «Фармація».

Основними цілями  проведення Всеукраїнського конкурсу “PANACEA” є:

• підвищення престижу професії фармацевта в Україні;
  • підвищення  рівня професійної підготовки студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації;
  • подальше вдосконалення системи пошуку обдарованої молоді, роботи з нею,  формування творчої і наукової еліти України;
  • подальше розширення передового педагогічного досвіду підготовки студентів вищими медичними (фармацевтичними) навчальними закладами.

Конкурсні завдання

Переможцями конкурсу визнані студенти коледжу НФаУ, Кримського республіканського вищого навчального закладу «Ялтинський медичний коледж» та Стаханівського медичного училища.

Призові місця

І місце Гордєй Карина Романівна  Коледж НФаУ м. Харків

ІІ місце Хафусова Олена Михайлівна Кримський республіканський вищий навчальний заклад «Ялтинський медичний коледж», м Ялта

ІІІ місце Каламайко Катерина Ігорівна Стаханівське обласне медичне училище м. Стаханів.

Переможці конкурсу (I, II та III місця) нагороджені Дипломами, Фармацевтичними енциклопедіями, книгами «Від субстанції до ліків» та пам’ятними статуетками «Ніка».

Учасники, які посіли IV-V місця, нагороджені Дипломами лауреатів та пам’ятними статуетками «Ніка».

Всі інші учасники конкурсу отримали Дипломи учасників конкурсу.

Членам журі та учасникам конкурсу були вручені сертифікати навчального закладу.

Від фірми «Ананта» всі учасники отримали цінні подарунки, а від коледжу НФаУ – солодощі.

12.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 812.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 712.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 612.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 512.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 412.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 312.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 212.06.2013 р. в коледжі НФаУ був проведений XIII Всеукраїнський конкурс Panacea 1