З 11 по 18 березня 2013 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов турнір з футзалу серед іноземних студентів І-ІІ курсів

11-18.-3.2013 турнир по футзалу 511- 18 березня кафедра фізичного виховання та здоров’я Національного фармацевтичного університету проводила турнір з футзалу серед іноземних студентів І-ІІ курсів. Такі змагання в університеті проходять уперше.

До участі зголосилися 6 команд – команди різних країн, студенти з яких навчаються у НФаУ. Протягом тижня матчі проходили у двох підгрупах, а 18 березня переможці – команда Ірак-І і команда Марокко – зустрілися у фіналі.

На такий великий інтерес до турніру з футзалу організатори навіть не очікували. Тепер, після вдалого дебюту, уже маючи перший досвід, збираються зробити подібні змагання традиційними, до того ж, за участі студентів усіх курсів.

11-18.-3.2013 турнир по футзалу 218 березня в залі спортивного комплексу НФаУ вирували гарячі пристрасті. Підтримати своїх спортсменів прийшли співвітчизники з усіх курсів і факультетів. Озброївшись дудками й барабанами, уболівальники що є сили підбадьорювали земляків і намагалися допомогти опанувати хвилювання, природне під час відповідальної гри. До речі, саме вболівальники приємно вразили організаторів: настільки тактовно, толерантно й з великою повагою ставилися фанати різних команд одне до одного на фінальному матчі.

– Цей турнір взагалі виявився сповненим приємних сюрпризів, – розповідає доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я НФаУ Станіслава Володимирівна Королінська. – По-перше, гравці приємно здивували високим рівнем своєї фізичної підготовки. По-друге, неабияк потішив ажіотаж навколо змагання: студенти старших курсів ледь не обурювалися через те, що грають лише молодші. По-третє, велике задоволення усім приніс фінал турніру. Обидві команди були сильними, і гравці зробили все можливе для перемоги. Утім, це саме той випадок, коли останнє слово було за Фортуною.

11-18.-3.2013 турнир по футзалу 12

Основний час фінального матчу завершився з рахунком 2:2. Долю команд Ірак-І і Марокко вирішила серія пенальті. У результаті перемога дісталася команді Ірак-І, друге місце посіла команда Марокко, на третьому опинилася команда Ірак-ІІ. Кубок і грамоти призерам турніру вручив декан факультету з підготовки іноземних громадян Володимир Дмитрович Горячий. Крім того, під час турніру було визначено й кращих гравців. Так кращим бомбардиром став Марван Файсал Рустум (англійське відділення, ІІ курс, 10 група), кращим голкіпером визнано Хаміда Абдулелаха Аль-Алвані (англійське відділення, ІІ курс, 14 група), а кращим захисником – Ельвіна Ханкарамли (відділення СНД, І курс, 8 група). Вітаємо переможців!

Лариса Карабіцина,

«Молодість фармації»