З 12 по 14 липня 2012 наш університет приймав студентів Литовського університету медичних наук (Lithuanian University of Health Sciences).

12 липня 2012 делегація Литви була прийнята ректором НФаУ професором В.П. Черних. Після цього студентів і керівників практики ознайомили з м. Харковом, провели екскурсію, розповіли про історію нашого міста та показали визначні пам’ятки.

Після обіду студенти з Литви відвідали кафедру клінічної фармакології з фармацевтичною опікою та клініко-діагностичний центр, розташовані по вул. Пушкінській, 27. Там їм розповіли про особливості викладання дисципліни клінічна фармація та ознайомили з основними напрямками роботи клініко-діагностичного центру.

13 липня в першій половині дня гості відвідали корпус університету, розташований по вул. Блюхера, 4, де їм проректором з виховної роботи проф. Іванової К.А. була проведена екскурсія по музею університету. Гості ознайомилися з корпусом, відвідали кафедру фармацевтичної хімії, Контрольно-аналітичну лабораторію з контролю якості лікарських засобів. Потім була проведена ознайомча екскурсія в аптеці «Леда», де їм показали виробничий відділ, в якому готуються ліки екстемпоральної рецептури.

За час перебування в нашому місті студенти з Литви відвідали Фармакопейний центр, де їм розповіли про структуру Фармакопеї України та показали обладнання для проведення фармакопейного аналізу.

14 липня гості поїхали, отримавши незабутнє враження про наше місто, університеті і людях.