З 23 листопада по 1 грудня 2013 р. відрядження асистента кафедри фармакогнозії Кисличенко О.А. до Польщі для участі в освітньо-ознайомчому турі вищими навчальними закладами

На сьогоднішній день Польща є країною, що досить динамічно розвиває свій технічний та науковий потенціал. Польські вищі навчальні заклади відкриті для співпраці та втілення інноваційних ідей.

23.11-1.12.2013 визит в Польшу 1У ході освітньо-ознайомчого туру вищими навчальними закладами у період з 23.11.2013 по 01.12.2013 р. було відвідано провідні ВНЗ Польщі: Ягелонський Університет, Краківський економічний університет, Краківську горно-металургійну академію, Сілезький Університет в Катовіце, Сілезький Медичний університет (м. Катовіце), Гуманітарний університет в Сосновцах; політехнічний університет (м. Лодзь); Вища школа психології, Вища школа фінансів, Академія Козьмінського, Академія Косметології й охорони здоров’я (м. Варшава), Варшавський медичний університет. Під час візиту до фармацевтичного факультету Варшавського медичного університету відбулася зустріч з завідувачем кафедри фізичної хімії, професором Івоною Вавер, яка є Віце-Президентом Польської Ради харчових добавок та спеціальних функціональних продуктів. Було здійснено обмін інформацією, досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю та дослідження лікарської рослинної сировини та продуктів тваринного походження, які застосовуються у фармації, фармацевтичній біотехнології, спеціальних харчових продуктів – дієтичних добавок, фізико-хімічних і хроматографічних методів аналізу рослинних екстрактів.

23.11-1.12.2013 визит в Польшу 2В ході туру проведено профорієнтаційну роботу серед студентів вищих навчальних закладів Польщі щодо фармацевтичної освіти на прикладі НФаУ, встановлено наукові контакти, здійснено обмін досвідом.

Група школярів, студентів та молодих науковців ознайомилась з формами, напрямами, спеціальностями, організацією навчального процесу, міжнародними програмами з академічних обмінів студентами, аспірантами та викладачами; проходженням практик та стажувань, академічною інфраструктурою, проведено дискусії стосовно потенціалу для фізичного та особистісного розвитку студентів, можливостей працевлаштування та подальшого кар’єрного росту випускників Польщі та України, а також можливостей безперервної освіти – підвищення фахової кваліфікації.