Підтримка обдарованої молоді та юнацтва завжди була і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності Національного фармацевтичного університету, оскільки реалізується стратегія раннього залучення школярів до наукової діяльності та зміцнення інтелектуального потенціалу держави. Зважаючи на наявність висококваліфікованого професорсько-викладацького складу та потужну матеріально-технічну базу, глибоку відповідальність, із якою академічна спільнота університету ставиться до проведення інтелектуальних заходів для молоді, НФаУ був відібраний як база для підготовки «олімпійської збірної» України.

В рамках підготовки до 30-ї Міжнародної олімпіади з біології, яка відбудеться 14-21 липня 2019 року в З 24 по 27 червня 2019 р. на базі НФаУ члени української збірної проходять підготовку до 30-ї Міжнародної олімпіади з біологіїУгорщині, на базі НФаУ проходять підготовку члени української збірної (серед яких учні із шкіл м. Харкова та м. Києва), яка буде представляти нашу країну на інтелектуальних змаганнях. Підготовка триватиме з 24 – 27 червня 2019 р.

Школярі, що стали переможцями IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (практичний тур якої відбувався також на базі НФаУ), опановували практичні навички з біохімії та ботаніки під керівництвом науково-педагогічних працівників університету. У підготовці українських олімпійців брали участь проректор з науково-педагогічної роботи НФаУ доктор біологічних наук, професор Загайко А.Л., завідувач Центральної науково-дослідної лабораторії НФаУ Литкін Д.В., завідувач кафедри ботаніки, професор Гонтова Т.М., доцент кафедри ботаніки, кандидат біологічних наук Філатова О.В.

Щиро бажаємо успіхів українській команді, яка буде відстоювати честь нашої держави на Міжнародній олімпіаді з біології.