З 31 січня по 13 лютого 2017 р. на фармацевтичному факультеті №2 НФаУ відбулася атестація здобувачів вищої освіти, які навчалися за спеціальністю «Фармація» (4,5 роки, заочна форма)

Випускники здавали державні комплексні практично-орієнтовані іспити та захищали дипломні роботи.

За результатами перевірки теоретичної та практичної фахової підготовки здобувачів вищої освіти голова екзаменаційної комісії (завідувач кафедри управління та економіки фармацією ІПКСФ, професор Толочко В.М.) та її члени відзначили належний рівень готовності випускників до професійної діяльності та дали високу оцінку діяльності випускових кафедр університету.

Педагогічний колектив НФаУ та деканат фармацевтичного факультету № 2 бажає випускникам успішної професійної кар’єри, добробуту та здоров’я.