З 8 по 18 квітня 2013 року у Національному фармацевтичному університеті проходить відкритий турнір з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА НФаУ» 1

8 квітня о 15.00 у спорткомплексі НФаУ (вул. Блюхера, 4) відбувся парад-відкриття турніру. Членів команд Національного фармацевтичного університету – 8 збірних українських студентів та 8 – іноземних – привітав ректор НФаУ. Валентин Петрович Черних побажав учасникам успіху, спортивного азарту, впевненості в своїх силах і, звісно ж, удачі. Під час урочистого відкриття суддівська колегія «Кубку ректора НФаУ» провела жеребкування ігор.

Перші два матчі пройшли вже 8 квітня. Поєдинок збірних Коледж НФаУ і Перваки завершився з рахунком 7:1. Єдиний гол своїй команді (Перваки) на останній хвилині приніс Олег Зінич. У команді Коледж НФаУ влучними пострілами відзначилися троє гравців: Олег Придворов (3 голи), Сергій Сенютін (3 голи) і Богдан Журби (1 гол).

З 8 по 18 квітня 2013 року у Національному фармацевтичному університеті проходить відкритий турнір з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА НФаУ» 2

У зустрічі команд Збірна НФаУ і Альталаба з перевагою у три м’ячі перемога дісталася збірній нашої Alma mater– 6:3. Голи команді Альталаба принесли Яссер Хижази (1 гол), Марван (1), Хаммуд Хуссам – 1. Серед гравців Збірної НФаУ найвправнішими виявилися Юссеф Аглаф (1 гол),  Ельмохді Туті (2 голи), Бенатту Анас (2 голи), Касем Хармаш (1 гол).

Наступні ігри турніру з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА» відбудуться

10 квітня:

14-00 – Фармацевт – Геліос

14-50 – Моноліт – Орли

15-00 – Панацея – Збірна СНД

15-50 – Підфак – Альсаяд

11 квітня:

Молодість – Барселона

Димшадоу – Слава

Гра за ІІІ і ІV місця між переможцями відбіркового етапу відбудеться в середу, 17 квітня. Фінал змагань – боротьба за І і ІІ місця, – а також урочистий парад-закриття відкритого турніру з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА НФаУ» почнеться в четвер, 18 квітня о 14.00.

Організатори турніру – первинна профспілкова організація студентів, спортклуб «Панацея», кафедра фізичного виховання та здоров’я НФаУ – запрошують уболівальників відвідати змагання й підтримати свої команди. Матчі проходитимуть у спорткомплексі НФаУ.Бажаємо успіху!

З 8 по 18 квітня 2013 року у Національному фармацевтичному університеті проходить відкритий турнір з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА НФаУ» 4

З 8 по 18 квітня 2013 року у Національному фармацевтичному університеті проходить відкритий турнір з міні-футболу серед студентів «КУБОК РЕКТОРА НФаУ» 3