За участю професора кафедри косметології та аромології НФаУ Тихонова Олександра Івановича 15-16 жовтня 2015 р. в м. Києві відбувся 5-й з’їзд апітерапевтів і апіконсультантів-бджолярів України з міжнародною участю.

З вітальним словом до учасників з’їзду звернувся Кутовий Тарас Вікторович – Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат України 7-го та 8-го скликань, заступник голови депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка».

Продовжив вітальні виступи та провів пленарне засідання Тихонов Олександр Іванович – Президент ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів», Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Української АН, доктор фарм. наук, Заслужений професор НФаУ, професор кафедри косметології та аромології НФаУ.

У роботі конференції взяли участь понад 150 учасників з 15 країн. За результатами з’їзду видано збірник матеріалів.

V-й з’їзд апітерапевтів і апіконсультантів-бджолярів України