За знаннями – з Казахстану

Академічна мобільність – один із пріоритетних напрямів міжнародної діяльності в Національному фармацевтичному університеті. Академічна мобільність надає можливість студентам продовжити освіту або здобути досвід наукової роботи за кордоном шляхом участі, зокрема, в короткосрокових освітніх програмах.

02.2014. Студенты из Казахстана в НФаУ 1Метою розвитку програм академічної мобільності є підвищення якості освіти, поліпшення взаєморозуміння між різними народами та культурами, виховання нового покоління. Академічні обміни реалізуються відповідно до договорів між НФаУ та ВНЗ-партнерами, угодами з міжнародними компаніями та іншими організаціями.

 

02.2014. Студенты из Казахстана в НФаУ 2На основі договору про співробітництво між НФаУ та Казахським національним університетом ім. Асфендіярова про навчально-методичне та наукове співробітництво на 8-й семестр 2013/2014 навчального року з метою реалізації програми академічної мобільності приїхали на навчання 6 студентів 4-го курсу фармацевтичного факультету.

 

02.2014. Студенты из Казахстана в НФаУ 3І, бажаючи дізнатись, як себе відчувають наші гості в Україні, ми поставили їм кілька питань стосовно перебування в нашому університеті та державі.

 – Що підштовхнуло вас до участі в програмі академічної мобільності ?

 Шолпан Абділова:

– Коли отримала пропозицію пройти навчання у НФаУ, я вирішила не втратити цю можливість і поїхати на весняний семестр до Харкова. Чому? Перш за все, це цікавий досвід. Три роки я здобувала освіту в Казахстані, де все стало знайоме і звичне, тому захотілося трохи змін, пожити і повчитися в іншому місті, опинитися в нових умовах, тим більше, що ваш університет має прекрасну репутацію як навчальний заклад.

 Дана Ермагамбетов:

– У мене також було бажання змінити щось у своєму житті, зрозуміти, чим я хочу займатися далі, познайомитися з новими цікавими людьми. Кажуть, зміна обстановки допомагає розібратися у подібних питаннях. До того ж мені було цікаво порівняти навчання, і чесно кажучи, я був приємно задоволений тим, які умови створені у НФаУ для навчання студентів.

02.2014. Студенты из Казахстана в НФаУ 4 – В яких країнах/містах у вас була ще можливість брати участь у подібних програмах? Чи швидко ви адаптувалися в нашому місті?

Амангул Узбекова:

– У нас була можливість вибрати, де навчатися: в Росії, Узбекистані чи Україні. Ми вирішили – Україна. Чому саме Україна? Мені дуже хотілося ближче познайомитися з українцями, їхньою культурою. Адаптувалися ми швидко. Нам випало потрапити до дружної групи, всі були привітні до нас, гостинні, уважні. Я не жалкую про свій вибір, впевнена, що мої спогади про навчання в стінах НФаУ будуть найтеплішими та найприємнішими за весь час мого студентства. Ми щиро вдячні Національному фармацевтичному університету та особисто ректору В.П. Черних за нагоду вчитися, хай і короткий проміжок часу, але у одному з найкращих університетів, у найвідоміших науковців фармацевтичної галузі.

 Богдана Малай,студентка спеціальності «Фармація», 2 курс