Закордонні відрядження 

Алгоритм оформлення закордонного відрядження

Активний розвиток фармацевтичної галузі та євроінтеграційні процеси в галузі освіти в цілому передбачають нові підходи до підготовки фармацевтичних кадрів у вищих навчальних закладах.

З метою реалізації поставлених задач є доцільним вивчення питань стосовно науково-методичної роботи та організації навчального процесу фахівців в галузі фармації, обмін досвідом щодо питань наукового співробітництва із профільними вищими навчальними закладами закордонних країн.

З метою проведення активної профорієнтаційної роботи щодо залучення на навчання іноземних громадян протягом року делегації НФаУ відвідали низку країн ближнього зарубіжжя, Африки та Близького Сходу. Проведені презентації університету в профільних середніх навчальних закладах, у ВНЗ-партнерах, організовані зустрічі на рівні Міністерств охорони здоров’я, вищої освіти та Посольств. Проведена широкомасштабна профорієнтаційна робота, направлена на збільшення контингенту іноземних студентів, насамперед, із країн ближнього зарубіжжя в наступному році, із проведенням лекцій майстер-класу викладачами НФаУ.

 

З 15.10.2018 по 15.01.2019 р. під керівництвом професора Массімо Дель Бубба асистент кафедри фармакогнозії Очкур О.В. пройшов тримісячне наукове стажування на базі лабораторії аналітичної хімії відділення хімії «Ugo Schiff» Флорентійського університету.

 

 

Архів

 

 

 

image_pdfimage_print