Закордонні відрядження

Активний розвиток фармацевтичної галузі та євроінтеграційні процеси в галузі освіти в цілому передбачають нові підходи до підготовки фармацевтичних кадрів у вищих навчальних закладах.

З метою реалізації поставлених задач є доцільним вивчення питань стосовно науково-методичної роботи та організації навчального процесу фахівців в галузі фармації, обмін досвідом щодо питань наукового співробітництва із профільними вищими навчальними закладами закордонних країн.

З метою проведення активної профорієнтаційної роботи щодо залучення на навчання іноземних громадян протягом року делегації НФаУ відвідали ряд країн CНД, Африки та Близького Сходу. Проведені презентації університету в профільних середніх навчальних закладах, в ВНЗ-партнерах, організовані зустрічі на рівні Міністерств охорони здоров’я, вищої освіти та Посольств. Проведена широкомасштабна профорієнтаційна робота, направлена на збільшення контингенту іноземних студентів насамперед з країн СНД в наступному році, із проведенням лекцій майстер-класу викладачами НФаУ.

Архів 2014 рік

Архів 2013 рік

Архів 2012 рік

Архів 2011 рік

Архів 2010 рік

Архів 2009 рік