Засідання Ректорської ради НФаУ 10.09.2012 р.

1. Представлення членам ректорської ради нового юрисконсульта.
  2. Аналіз руху контингенту студентів на факультетах:
  • доїзд на навчання
  • стан  ліквідації академічної заборгованості
  • статистичні дані щодо відрахування, переведення, поновлення студентів

Допов.: декани факультетів : проф. Вишневська Л.І., проф. Набока О.І., доц. Крутських Т.В., доц. Малий В.В., доц. Калайчева С.Г., доц. Горячий В.Д., доц. Коваленко 3.І., заступник ректора з навчальної роботи доц. Віннік Л.М. директор коледжу доц. Прокопенко Т.С

1. Стан набору іноземних студентів

Допов.: проректор проф. Попов СБ.

1. Стан підготовки до ліцензійних іспитів Крок-1 Фармація

Допов.: зав. НМЛ доц. Огарь СВ. декани факультетів: проф. Вишневська Л.I., доц. Горячий В.Д.

1. Стан заселення гуртожитків та сплати за проживання в гуртожитках

Допов.:декани факультетів, заступник ректора з економічних питань Коваленко Л.М., головний бухгалтер Дурасова Н. Ф.

1. Звіт деканів  факультетів про відвідування кафедр за тиждень (дотримання викладачами та студентами дисципліни, графіку занять, дрес-коду та інш.)
  2. Стан підготовки урочистих заходів з нагоди Дня фармацевтичного працівника України

Допов.: проректори: проф. Іванова К.А., директор Культурного центру Москаленко О.П

1. Аналіз, зауваження та пропозиції щодо проведених урочистих заходів університетського та міського свята «Посвята у студенти першокурсників»

Допов.: проректор проф. Іванова К А., декани факультетів, Директор Культурного центру Москаленко О.П.