Засідання Ректорської ради НФаУ 12.11.2012 р.

Міжнародний досвід організації практики
Відп.: заввідділу практики та сприяння працевлаштування Барковська О.Я.

Інформація про роботу ради молодих вчених та СНТ, у т.ч. підготовка до участі у міжнародних конкурсах, грантах.
Відп.: Андріяненков
О.В., Затильнікова О.М.

План роботи з виховної роботи 2013 р. (загально університетські заходи, робота в гуртожитках)
Відп.: проректор з виховної роботи Іванова К.А., голова студентського парламенту
Бондарчук І.С.,
голова ППО студентів Девяткіна А. О., директор музею Григор`єва М.В.

Інформація щодо проведення спортивних заходів в НФаУ у рамках Програми НФаУ «Здоровий спосіб життя студентів та співробітників»
Відп.: зав.каф. фізвиховання і здоров’я Аркуша А.О.,проректор з виховної роботи Іванова К.А., голова студентського парламенту
Бондарчук І.С.голова ППО студентів Девяткіна А. О.

Перенесено з попереднього засідання. Удосконалення підготовки випускників відповідно до рекомендацій голів ДЕК.
Відп.: декани

Пропозиції щодо запровадження проведення щорічного свята «День факультету»

Бліц питання:

Стан підготовки до наради з фарм. факультетами що до особливостей впроваджень КМС на заочній формі навчання.
Відп.: проректор Котвіцька А.А.

Аналіз поточної успішності студентів
Відп.: декани

Перенесено з попереднього засідання. Підготовка до державного розподілу випускників 2013 р.
Відп.: декани

ПОСТІИНО:Звіт деканів факультетів про роботу кафедр за тиждень