Засідання Ректорської ради НФаУ 18.02.2013 р.

Порядок денний

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації з дистанційного навчання викладачам кафедр – першому випуску курсів Інституту післядипломної освіти НТУУ «КПІ»

Відп.: проф.Галій Л.В.

Підготовка до XXМіжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», присвяченій 90-річчю від дня народження доктора фармацевтичних наук, професора Дмитра Павловича Сало, яка відбудеться 25-26 квітня 2013 р.

Відп.: проректор Коваленко СМ., голова ради молодих вчених Андріяненков О.В.

Організація навчального процесу у зв’язку з травневими святами

Відп.: заст. ректора Віннік Л.М.

План перевидання навчальної літератури, в т.ч. англійською мовою

Відп.: директор ВЦ Котенко О.М., директор наукової бібліотеки ГавришН.Б., зав. НМЛ Огарь С.В.

Забезпечення самостійної роботи студентів в гуртожитках

Відп.: директор наукової бібліотеки Гавриш Н.Б.

Аналіз питання щодо залучення іноземних фахівців до навчального процесу, у т.ч. читання лекцій

Відп.: проректор Коваленко СМ., проректор Попов С.Б.

Механізм оплати зарубіжних лекторів

Відп.: заст. ректора з економічних питаньКоваленко Л.М.

Технічне забезпечення аудиторій №№ 2, 3, 9 для проведення дистанційних відео-лекцій.

Відп.: директор КЦ Власов B.C.

Проведення виховної роботи серед слухачів довузівської підготовки (куратори груп, кімнат у гуртожитках, робота з представниками земляцтв)

Відп.заст. декана Коваленко 3.І.