Засідання Ректорської ради НФаУ 19.11.2012 р.

1.  Проект бюджету НФаУ на 2013р.

Відп.заступник ректора з економічних питань Коваленко Л.М.   гол. бухгалтер Дурасова Н.Ф.

2. Працевлаштування аспірантів

Відп.проректор з наукової роботи Коваленко С.М., заст. ректора з кадрових питань Подстрєлова З.Ф.

3.   Участь НФаУ у державних та міжнародних рейтингових програмах . План дій для підвищення результатів.

Відп.перший проректор проф. Гриценко І.С.

проректор з наукової роботи проф. Коваленко С.М.,

заст. ректора з навчальної роботи Віннік Л.М.

4.  План проведення профорієнтаційних поїздок по ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

Відп.проректор проф. Котвіцька А.А.

5.  Інформаційна присутність НФаУ на світовому ринку освітніх послуг (ЗМІ, Посольства, сайт центру міжнародної профорієнтації та зовнішніх відносин НФаУ).

Бліц-питання. Стан підготовки до міжнародної відео конференції

Відп.: проф. Попов С.Б.

6.  Інформація щодо механізму сплати членських внесків до міжнародних асоціацій університетів та перспективу членства НФаУ.

Відп.заступник ректора з економічних питань Коваленко Л.М., проф. Георгіянц В.А

Бліц питання :

Аналіз поточної успішності студентів

На виконання наказу НФаУ №708 від 30.10.2012 інформація щодо участі НФаУ у 2012/2013 н.р. у студентських олімпіадах

Підготовка до державного розподілу випускників 2013р.

Відп.декани, директор коледжу

Перспектива будівництва лекційної аудиторії (проект)

Відп. перший проректор проф. Гриценко І.С.