Засідання Ректорської ради НФаУ 1.10.2012 р.

Початок о 9:00 год, закінчення об 11:00.

1. Представлення претендентів до вченого звання

професора: Стороженко Ігор Петрович (каф. фізики),

доцента: Рибачук Василь Дмитрович (каф. ЗТЛ), Маслій Юлія Сергіївна (каф. ЗТЛ),

Допов.: Учений секретар Вченої ради НФаУ проф. Кононенко Н.М.

2. Працевлаштування аспірантів:

Допов.: проректор з наукової роботи проф. Коваленко СМ., зав. аспірантури Губська Л. М., заст. ректора з кадрових питань Подстрєлова 3. Ф.

3. Стан підготовки до ліцензійних іспитів Крок-1 Фармація

Допов.: зав. НМЛ доц. Огарь СВ., декани факультетів, директор КЦ доц. Власов В. С

4. Інформація щодо проходження сесії студентів заочної форми навчання

Допов. :декани факультетів

заступник ректора з навчальної роботи доц. Вінннік Л.М.

5. Звіт деканів факультетів про відвідування кафедр за тиждень (стан справ на кафедрах, дотримання викладачами та студентами дисципліни, графіку занять, дрес-коду, відпрацювання пропущених занять по суботах та інш.)

6. Аналіз, зауваження та пропозиції щодо проведених урочистих заходів університетського та міського свята «Посвята у студенти першокурсників»

Допов.: проректор проф. Іванова К.А.,

Декани факультетів,

Директор Культурного центру Москаленко О.П.

7. Аналіз структури сайтів провідних університетів України та Росії (Москва, Новосибірськ, Санкт-Петербург). Пропозиції щодо удосконалення сайту НФаУ.

Допов.: адміністратор сайту Ткаченко О.В.

8. Проект будівель, місце розташування, . кошторис нового і лабораторного корпусу з віварієм, готелю та басейну на території Бл., 4

Допов.: т. в.о. проректора з АГР Канцедал Л.М., проф. Яковлева Л.В., Андріяненков О.В., директор ФОЗ Лобода С.І.