Засідання Вченої ради НФаУ 14.02.2013

Підсумки державної атестації випускників заочної форми навчання

Доп.: голова ДЕК спеціальності «Фармація» факультету з підготовки іноземних громадян та факультету ступеневої фармацевтичної освіти

професор Петюнін Геннадій Павлович; голова ДЕК спеціальності «Фармація» факультету ступеневої фармацевтичної освіти та спеціальностей «Клінічна фармація» і «Технологія парфумерно-косметичних засобів» медико-фармацевтичного факультету

професор Тояочко Валентин Михайлович; голова ДЕК спеціальностей   «Економіка підприємства» та «Маркетинг»

професор Райко Діана Валеріївна; голова ДЕК спеціальностей «Адміністративний менеджмент», «Логістика» та «Менеджмент організацій і адміністрування»

професор Дєгтяр Андрій Олегович; голова ДЕК спеціальності «Педагогіка вищої школи»

професор Золотухіна Світлана Трохимівна; голова ДЕК спеціальностей «Технологія фармацевтичних препаратів» та «Біотехнологія»

професор Діхтярьов Сергій Іванович; голова ДЕК спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація»

професор Гризодуб Олександр Іванович.

Поточні справи.