Засідання Вченої ради НФаУ 28.01.2010

1. Інформаційне повідомлення.

Доп.: чл.-кор. НАН Українипрофесор Черних Валентин Петрович

2. Представлення до вченого звання.

Доп.: перший проректор, професор Гриценко Іван Семенович

3. Стан впровадження та перспективи розвитку дистанційного навчання в НФаУ. Організація взаємодії викладачів та студентів при впровадженні дистанційної форми навчання студентів ЯСС.

Доп.: директор центру дистанційних технологій навчання  Панкратова Яна Іванівна

доцент кафедри ЯСС Лебединець В’ячеслав Олександрович

4. Науково-дослідна діяльність Національного фармацевтичного університету в 2009 році.

Доп.: проректор з наукової роботи, професор Коваленко Сергій Миколайович

5. Звіт про роботу кафедр фармацевтичного права ІПКСФ та іноземних мов у зв’язку з завершенням терміну перебування на посаді зав. кафедри професора Шаповалової В.О. та професора Любієвої М.В.

Доп.: зав. кафедри фармацевтичного права ІПКСФ професор Шаповалова Вікторія Олексіївна

зав. кафедри іноземних мов професор Любієва Маргарита Василівна

Співдоп.: зав. кафедри технології ліків та клінічної фармакології з фармацевтичною опікою ІПКСФ професор Пімінов Олександр Фомич

зав. кафедри українознавства та латинської мови доцент Світлична Євгенія Іванівна