01 грудня 2020 р. у рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом проведено міжкафедральний науковий семінар

Із метою розвитку міжкафедральних відносин та наукових шкіл організаційно-економічного та соціально-правового напрямів досліджень у сучасній фармації кафедрами організації та економіки фармації та соціальної фармації проведено міжкафедральний науковий семінар на тему «Питання профілактики ВІЛ, підвищення ефективності лікування та соціальної реабілітації хворих на СНІД в Україні».

Відкрила семінар завідувачка кафедри організації та економіки фармації, д. фарм. н., професор Немченко А.С. Вона зазначила, що проблема профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування є комплексною та потребує негайного вирішення з урахуванням тих здобутків, які вже протягом декількох десятиліть напрацьовані організаційно-економічними школами, що розвиваються в НФаУ.

Під час семінару було представлено доповіді:

• завідувачки кафедри соціальної фармації, к .фарм. н. доц. Волкової А.В. «Сучасний стан боротьби з поширенням ВІЛ: організаційні та нормативно-правові аспекти»;
  • аспірантки PhD кафедри організації та економіки фармації Єфремової В.В. «Дослідження особливостей формування епідеміологічної ситуації з ВІЛ та СНІДУ в Україні»;
  • магістрантки кафедри організації та економіки фармації Голубченко Т.В. «Аналіз епідеміологічної ситуації ВІЛ та СНІДу в світі»;
  • аспірантки PhD кафедри соціальної фармації Ноздріної А.А. «Профілактика ВІЛ: питання тестування».

Наприкінці проведеного наукового семінару д. фарм. н., проф. Панфілова Г.Л. та к. фарм. н., доц. Волкова А.В. наголосили на важливості формування соціальної відповідальності кожного у питанні протидії поширенню ВІЛ, а також удосконаленні соціально-правових заходів із питань профілактики ВІЛ серед молоді.