01 лютого 2020 р. кафедра управління та економіки підприємства НФаУ відзначила 25-річний ювілей

Кафедра яка була створена, для здійснення економічної підготовки інженерів технологів фармацевтичної галузі, в наступному пройшла ліцензування і сьогодні успішно здійснює підготовку фахівців по трьох освітньо-професійним програмам «Економіка підприємства», «Логістика» та «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом».

За цей період кафедрою було підготовлено понад 1500 бакалаврів, спеціалістів і магістрів, які сьогодні успішно працюють, як в фармацевтичних компаніях так і в фінансово-економічних структурах, як в Україні так і закордоном.

За роки свого існування кафедра управління та економіки підприємства стала загальновизнаним лідером у галузі наукових розробок за напрямком економічного управління підприємством, інноваційного розвитку, соціальної відповідальності, фармацевтичної логістики, управління проектами, економіки якості тощо.

На сьогоднішній день, кафедра управління та економіки підприємства – це потужний колектив, здатний успішно вирішувати будь-які завдання, створювати сучасні навчально-методичні комплекси, проводити на сучасному рівні наукові дослідження і готувати конкурентоспроможних фахівців.

25 років – це яскравий вік, що поєднує мудрість і молодість, досвід і надії, звершення і перспективи!