01 вересня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти

Допомога першокурсникам у формуванні відчуття своєї приналежності до обраного навчального закладу, знайомство з вишем та викладацьким колективом – основна мета цього свята. Для вчорашніх школярів, а від сьогодні – студентів, цей день є одним із найрадісніших і найбільш хвилюючих. Вони вперше переступили поріг університету в новій якості.

Першокурсників привітали почесний ректор НФаУ В.П. Черних, головні порадники та помічники першокурсників у стінах університету – їхні декани, директор Коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко. Для участі в урочистостях з нагоди посвяти у студенти до Національного фармацевтичного університету завітали почесні гості: заступник начальника Управління охорони здоров`я ХОДА – начальник відділу з питань спецперевірок та фармації Г.В. Бондарчук, директор Харківського обласного центру зайнятості В.Л. Міненко, роботодавці. Також на святі були присутні члени Вченої ради, викладачі та співробітники НФаУ і Коледжу НФаУ, студенти старших курсів, батьки.

У святковій атмосфері, яка панувала навколо, першокурсники отримали символічний Ключ знань і символічну «шпаргалку».

У 2017 р. дружне студентське співтовариство НФаУ поповнилося талановитою молоддю, якій належить майбутнє країни. Ці діти традиційно представляють усі регіони України і, безперечно, головне для кожного з них – усвідомити, що на своє життя в університеті та за його межами можна і потрібно впливати особисто. «Все залежить від нас!». Любі першокурсники, візьміть ці слова за девіз, і тоді – жодних сумнівів – прагнення до знань, бажання самореалізації знайдуть втілення у конкретних справах.

Початок студентського життя для кожного з першокурсників університету – це і труднощі, і радості. Науково-педагогічний та студентський колективи НФаУ бажають першокурсникам працьовитості, цілеспрямованості, справжнього інтересу до обраної науки, відповідального ставлення до власного майбутнього та успіхів у навчанні.