02 листопада 2020 р. відбулася ІХ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»

ІХ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» відбулася на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування НФаУ. Цього року, у зв’язку із карантинними заходами, конференція відбулася дистанційно з використанням платформи ZOOM.

У конференції взяли участь понад 250 учасників із різних міст України та країн зарубіжжя – Республіки Білорусь та Словаччини.

Учасники представили понад 20 закладів освіти, зокрема Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Івано-Франківський національний медичний університет, Білоруський національний технічний університет, Черкаський державний технологічний університет, Буковинський державний медичний університет, Дніпровський державний технічний університет.

На конференції було заслухано багато актуальних та ґрунтовних доповідей, серед яких варто відзначити:

• Алькема В. Г. (доктор економічних наук, професор, Член Національного Агенства із забезпечення якості вищої освіти, член комітетів з етики та стандартів вищої освіти, завідувач кафедри управлінських технологій навчально-наукового інституту для дорослих, університет економіки та права «КРОК») «Контрактні аспекти сучасного логістичного консалтингу»;
  • Гарафонова О. І. (доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана «Теоретичні аспекти управління розробкою стратегії інноваційного розвитку бізнес-організацій»;
  • Радионова Л. О. (кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і політології Національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова) «Потенціал бейбі-бумерів як імператив в управлінні містом»;
  • Коваль С. А. (фармацевтична компанія «Віоnorica») «Комплексна методологічна підтримка дослідників в ІІТ клінічних випробуваннях»;
  • Цимбалістова О. А.(кандидат економічних наук, викладач, Голова циклової комісії з економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ) «Залучення логістики на підприємство під час кризових ситуацій»;
  • Єфремова В. В. (асистент кафедри технології ліків, організації та економіки фармації Луганського державного медичного університету) «Аналіз епідеміологічної ситуації з ВІЛ та СНІДУ в Україні».

Після виступу доповідачів за різними секціями конференції відбулося обговорення результатів.

Актуальною для дискусії виявилася тема впливу пандемії на розвиток менеджменту, появу нових тенденцій в управлінні та розвитку ринку.

Учасники дійшли висновку про необхідність урахування нових умов, використання їх для подальшого розвитку управлінської наукової думки та практичної діяльності.

Всі доповідачі отримали іменні сертифікати про участь у конференції обсягом 15 годин.

У другій частині конференції були представлені доповіді здобувачів вищої освіти освітніх програм «Менеджмент», «Адміністративний менеджмент» «Фармація».

По закінченні конференції був проведений День менеджера. Викладачі та здобувачі вищої освіти взяли участь в онлайн грі «Вікторина знань з менеджменту». На конкурс було представлено відеоролики та презентації з тематики «Хто такий менеджер?».

З більш детальною інформацією можливо ознайомитись на сайті кафедри.