03 березня 2018 р. у НФаУ пройшов День відкритих дверей

Мета заходу – допомога випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії. Потенціальні абітурієнти та їхні батьки прийшли до НФаУ, щоб познайомитися з історією та традиціями вишу.

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної (навчально-методичної) роботи, доц. Т.В. Крутських. У своєму виступі вона відзначила переваги освіти у профільному виші, розповіла про умови навчання, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

Спеціальним гостем заходу була випускниця НФаУ М.І. Гаркуша – сьогодні старший провізор ТОВ «Аптека низьких цін». Вона зазначила, що навчання у НФаУ – це перший крок до успішної кар’єри у майбутньому.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент С.В. Погорєлов ознайомив присутніх із умовами прийому у 2018 році.

Декан факультету промислової фармації, доцент О.А. Здорик, заступники деканів доц. О.О. Суріков, О.В. Очкур розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили освітні програми: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Далі для гостей заходу були проведені екскурсії на кафедрах: аптечної технології ліків, лікарської та аналітичної токсикології, біотехнології, косметології і аромології, фізичного виховання та здоров’я. А також гості відвідали студентський ресторан «M.D.S.:» (Misce.Da.Signa:)» та музей історії НФаУ.

Print Friendly, PDF & Email