03 березня 2021 р. відбувся міжкафедральний семінар кафедр хімічного профілю «Методи встановлення будови органічних сполук»

03 березня кафедра органічної хімії провела міжкафедральний онлайн семінар «Методи встановлення будови органічних сполук».

Учасники семінару – співробітники кафедр органічної хімії (завідувач кафедри, професор Леонід Шемчук), неорганічної та фізичної хімії (завідувач кафедри, доцент Микола Голік), аналітичної хімії та аналітичної токсикології (завідувач кафедри, професор Сергій Колісник), фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, професорка Вікторія Георгіянц), медичної хімії (завідувачка кафедри, професорка Ліна Перехода).

У своїй доповіді завідувач кафедри органічної хімії, доктор хімічних наук, професор Леонід Шемчук зазначив, що підготовка фахівців у галузі фармації на сучасному рівні потребує знань, які стосуються як теоретичних основ тих чи інших інструментальних методів, так і практичних навичок використання прикладних та емпіричних даних для вирішення рутинних завдань із аналізу будови сполук. Доповідач представив основні фізичні методи, їхнє тлумачення та алгоритм викладання дисципліни «Інструментальні методи аналізу» для здобувачів вищої освіти на кафедрі органічної хімії.

В обговоренні взяли участь завідувачка кафедри медичної хімії, професорка Ліна Перехода, професорка кафедри неорганічної та фізичної хімії Ірина Ведерникова, доцент кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Володимир Степаненко, асистент кафедри медичної хімії Ганна Єрьоміна, які зазначили, що сучасна органічна хімія потребує від студентів знань інструментальних методів для використання у встановленні будови та аналізі органічних речовин і лікарських препаратів.