03 грудня 2020 р. кафедра технології фармацевтичних препаратів провела відкриту лекцію

На кафедрі технологій фармацевтичних препаратів була проведена відкрита лекції для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Технології фармацевтичних препаратів» у рамках дисципліни «Вступ до фаху».

В якості спікерів були запрошені директор з якості Оксана Тіміна, начальник ВВЕС Сергій Поветкін та головний технолог Надія Щукіна ПАТ ХФЗ «Червона Зірка» (м. Харків). Вони розповіли про роботу фармацевтичного підприємства, розвиток вітчизняної фармацевтичної промисловості, а також відповіли на запитання учасників лекції.

До лекції-вебінару долучилися студенти Фахового коледжу НФаУ, Бердянського медичного фахового коледжу, Ковельського медичного коледжу, Рівненської медичної академії, Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу.

Загалом лекцію прослухали понад 100 осіб.