04-06 серпня 2020 р. у Києві вібдулась XІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Національний фармацевтичний університет був удостоєний Гран-прі в номінації «Лідер наукової та науково технічної діяльності та виборов Золоту медаль у конкурсі з тематичних номінацій «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти». Також, Національний фармацевтичний університет був відзначений Сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази Scopus та Дипломом за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти.

Ректор НФаУ професор Котвіцька А.А. була нагороджена Почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти.