04 червня 2021 р. у НФаУ відбулися навчання з протипожежної безпеки та протипожежні тренування

04 червня у НФаУ відбулися навчання за програмою підготовки керівників – осіб, відповідальних за пожежну безпеку

Навчання проводилось фахівцями ТОВ «БРАНД ТРЕЙД», що мають відповідну ліцензію на такий вид діяльності.

У навчанні взяли участь 115 посадових осіб НФаУ, на яких покладені обов’язки відповідальних за пожежну безпеку у структурних підрозділах та об’єктах університету.

Всі учасники отримають посвідчення встановленого зразка.

Цього ж дня в університеті проведено протипожежне тренування з використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

Тренування відбувалися у внутрішньому дворі адміністративного корпусу НФаУ (вул. Пушкінська, 53).

Мета заходу – ознайомлення працівників університету з діями при виникненні пожежі, інформування про первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники), правила їхнього безпечного застосування, відпрацювання практичних навичок щодо використання вогнегасників.

Тренування проводили фахівці відділу цивільного захисту. Вони довели учасникам теоретичну інформацію щодо призначення й технічних характеристик вогнегасників та продемонстрували практичне гасіння осередку пожежі вогнегасниками.

Працівники університету брали активну участь у тренуванні.

Усі бажаючі мали можливість отримати навички із застосування первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників.