04 грудня 2019 р. у НФаУ вітали першокурсників-іноземців

Урочистий захід «Посвята у студенти НФаУ» для першокурсників факультету з підготовки іноземних громадян відбувся у хіміко-технологічному корпусі НФаУ. У залі панувала піднесена та святкова атмосфера. Перед офіційною частиною щасливі студенти фотографувалися зі своїми новими викладачами, ставили відбитки долонями на пам’ятному постері «Першокурсник – 2019».

З вітальним словом та теплими привітаннями до присутніх звернулися ректор НФаУ, проф. А. А. Котвіцька, перший проректор, доцент А. І. Федосов, декан факультету з підготовки іноземних громадян, доцент С. Г. Калайчева.

Національний фармацевтичний університет завжди був інтернаціональним закладом вищої освіти. Перші студенти прибули до нас з країн Африки ще на початку 60-х років минулого століття. За ці роки сформувалися певні традиції , НФаУ випустив не одне покоління фармацевтів іноземців, є навіть цілі «династії», коли фармацевтичну освіту в НФаУ отримували батьки і діти.

На сьогодні у Національному фармацевтичному університеті навчається 1 500 іноземних студентів з 42 країн світу.

Під час заходу відбувалася онлайн трансляція, завдяки якій батьки, рідні та друзі студентів з різних куточків світу теж змогли долучитися до свята. Своїми очами вони побачили, як в українському Харкові проходила церемонія посвяти їх дітей у студенти, та мали можливість для привітання першокурсників у прямому єфірі.

Музичні та танцювальні номери творчих колективів культурного центру НФаУ стали першим кроком іноземних студентів до знайомства з традиціями університету та українською культурою.

Більше фото в альбомі