04 грудня 2020 р. найкращі студенти НФаУ отримали цінні подарунки

Традиційно, з нагоди Міжнародного дня студента, Національний фармацевтичний університет відзначає представників студентської спільноти, які протягом року продемонстрували найкращі успіхи у навчанні, науковій роботі, спорті, культурно-масовій роботі, взяли найактивнішу участь у  житті НФаУ, донорських та волонтерських заходах.

Цього року НФаУ реалізував проєкт «Будь на зв’язку».

На онлайн засіданні Вченої ради НФаУ 30 листопада 2020 р. ці студенти були відзначені почесними подяками ректора НФаУ, проф. А. А. Котвіцької та стартовими пакетами мобільного зв’язку від Ради роботодавців НФаУ.

Студенти-відмінники Григораш Поліна (5 курс факультету медико-фармацевтичних технологій), Ільїна Софія (3 курс факультету фармацевтичних технологій та менеджменту), Шостопаль Марія (5 курс фармацевтичного факультету), Шукрі Мохамед Шаріф (4 курс факультету з підготовки іноземних громадян), крім подяк ректора та стартових пакетів від Ради роботодавців, отримали цінні подарунки – смартфони Samsung A21S.

Смартфон Samsung A21S, у якості корпоративного засобу зв’язку, отримав також Студентський парламент НФаУ.

Привітали відмінників із Міжнародним днем студента ректор НФаУ, проф. А. А. Котвіцька, почесний ректор НФаУ, академік НАН України В. П. Черних та голова Ради роботодавців НФаУ О. В. Севрюков.