05 червня 2019 р. у НФаУ відбулася нарада-семінар для керівників процесів системи управління якістю

Перший проректор, представник керівництва з якості Федосов А. І. під час наради-семінару підвів підсумки 2018/2019 н.р. у системі управління якістю НФаУ. Було зазначено високу результативність досягнення Цілей НФаУ за навчальний рік, визначено подальші вектори удосконалення системи управління якістю НФаУ.

За підсумками внутрішніх аудитів 2019 року на відповідність функціонування процесів вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 та високу результативність діяльності керівники процесів СУЯ НФаУ, експерти-аудитори та партнери нагороджені Почесною грамотою НФаУ.

Серед відзначених навчально-методична лабораторія з питань фармацевтичної освіти (в.о. завідувача Ольховська А. Б.); відділ кадрів (начальник Подстрелова З. Ф.); харчувальний комплекс (директор Шишкіна О. С.); Студентське містечко (директор Калайчев В. Г.); автогосподарство (провідний інженер Циганок В. М.).

Особисті відзнаки отримали Данильченко Світлана Юріївна (завідувач науково-дослідною частиною); Мінакова Світлана Анатоліївна (провідний фахівець навчального відділу), Гнатюк Марина Олександрівна (в.о. завідувача центру медіакомунікацій).

Головний аудитор Лебединець В. О. представив план реалізації заходів Стратегічного плану розвитку Національного фармацевтичного університету на 2019-2025 рр.

Начальник відділу управління якістю Назарко О. І. доповіла про результативність роботи структурних підрозділів за підсумками 2018/2019 н.р. та актуалізувала необхідність планування діяльності на 2019/2020 н.р.