06-09 червня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті працював профорієнтаційний табір «PharmCamp»

Літо, канікули – і як же без активних заходів і розваг? З 06 по 09 червня в Національному фармацевтичному університеті панувала весела атмосфера профорієнтаційного табору «PharmCamp». Тиждень був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, свіжими враженнями та позитивними емоціями.

Під час роботи профорієнтаційного табору ректор НФаУ В.П. Черних особисто провів екскурсію для школярів найцікавішим об’єктом хіміко-технологічного корпусу – студентським рестораном «Misce.Da.Signa». Діти і вчителі були приємно вражені цінами страв, зазирнули у таємниці приготування їжі.

Учасникам проекту гостинно відчинили двері кафедри фармакогнозії, хімії природних сполук, ботаніки, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, промислової фармації, косметології та аромології. Для гостей були проведені інформаційно-оглядові екскурсії фармацевтичним містечком, ботанічним садом, де вони мали можливість пізнати світ лікарських рослин. У Музеї історії НФаУ дітям продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». А студенти поділилися знаннями і враженнями від навчання в нашому виші.

Табір відвідали учні шкіл м. Харкова №№ 43, 56, 144, 163.

Print Friendly, PDF & Email